مالزی برای اعزام ارتش برای کمک به اجرای coronavirus محدودیت

کوالالامپور — مالزی استقرار ارتش از روز شنبه برای کمک به اجرای سفر و جنبش محدودیت با هدف reining در گسترش یک coronavirus دولت گفت: آن را به عنوان چنگ زدن با بیشترین تعداد عفونت در جنوب شرقی آسیا.

پس چهار شنبه, مالزی مرزهای خود را بسته و مدارس و غیر ضروری کسب و کار و ترغیب مردم به ماندن در خانه هشدار دهنده از یک “سونامی” از موارد اگر محدودیت بودند به دنبال ندارد.

اما مردم همچنان به رفتن به رستوران و پارک ها با وجود محدودیت وزیر دفاع اسماعیل صبری Yaakob گفت: در روز جمعه.

“ارتش آغاز خواهد شد بسیج در یکشنبه,” او گفت: “ما جلسه. “ما با اعتماد به نفس با ارتش کمک ما بهتر خواهد بود قادر به اجرای این دستور است.”

اقدام قانونی مانند دستگیری می تواند گرفته شود اگر این محدودیت همچنان به مبارزه طلبیده است.

مالزی 900 عفونت با نزدیک به دو سوم مربوط به اسلامی تجمع ماه گذشته در نزدیکی کوالالامپور پایتخت که جذب 16,000 شرکت کنندگان است. مقامات در حال تقلا برای پیگیری همه کسانی که حضور داشتند.

با اکثریت مسلمان مالزی نیز لغو نماز جمعه در مساجد و خواست مردم برای دعا در خانه.

آن موارد حساب برای نزدیک به 40 درصد از کسانی که در سراسر آسیای جنوب شرقی و اما تعداد رو به افزایش بوده است سریع در جای دیگر با 50 عفونت گزارش شده در تایلند روز جمعه در نظر گرفتن این منطقه در مجموع به حدود 2,300.

بیش از 670 عفونت در جنوب شرقی آسیا شده است مربوط به اسلامی جمع آوری در مالزی.

ویتنام گسترش ممنوعیت ویزا در روز جمعه خود را به عنوان شمارش افزایش به 85.

در اندونزی رئیس Joko Widodo به نام روز پنج شنبه برای تست به پا شود تا بلافاصله به عنوان تلفات افزایش به 25 منطقه در بالاترین.

اندونزی مواجه شده است به انتقاد از کارگران پزشکی به صورت آهسته شروع به تست در یک مجمع الجزایر است که sprawls گسترده تر از قاره ایالات متحده است. (نوشتن توسط A. Ananthalakshmi; ویرایش توسط کلارنس فرناندز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im