مالزی نمازگزاران شدن نمایش, رویداد, سازمان می گوید پس از coronavirus موارد سنبله

کوالالامپور — نمازگزاران که با حضور جمعی رویداد مذهبی در مالزی که در حال حاضر مربوط به 840 coronavirus موارد در سراسر آسیای جنوب شرقی در حال همکاری با مقامات سازمان گفت: پس از دولت گفت: هزاران نفر از آنها هنوز در حال ترسیم.

چهار روز اسلامی تجمع برگزار شده در یک مسجد در نزدیکی مالزی کوالالامپور پایتخت متصل است به 60 درصد از تمام 1,183 موارد در کشور – بالاترین تعداد عفونت در جنوب شرقی آسیا است که در مجموع بیش از 3000 موارد است.

مالزی نیز ثبت هشت مرگ و میر.

دولت گفت: با این حال هنوز برای ردیابی 4,000 از 14,500 مالزی ساکنان که حضور داشتند. وزارت بهداشت روز شنبه گفت که انتظار می رود تعداد موارد به سنبله هفته آینده آن را به عنوان تلاش برای پیگیری کردن unscreened شرکت کنندگان از Feb. 27-مارس 1 رویداد مذهبی است.

“پس از شنیدن گزارش از هزاران و یا شرکت کنندگان هنوز به نمایش در بسیاری تا به حال بازگشت به منطقه خود ادارات بهداشت یا بیمارستان بارها و بارها تا زمانی که نام خود را و جزئیات ثبت شد” عبدالله چئونگ یک رهبر رویداد را سازماندهی تیم گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“ما آماده هستند و باید با توجه کامل ما تعهد برای کمک به مقامات مقابله با این بیماری همه گیر.”

او همچنین گفت: 12,500 مردم با حضور در این تجمع از جمله خارجی و 200 Rohingya پناهندگان. گزارش های قبلی قرار داده اند تعداد در 16,000.

وزارت بهداشت نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در روز یکشنبه.

دولت همچنین گفت که این امر استقرار ارتش در روز یکشنبه برای کمک به پلیس اجرای دو هفته محدود در سفر و جنبش آغاز شد که در روز چهارشنبه.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما سیستم بهداشت و درمان است نه غرق سنبله در تعدادی از موارد با تضمین ما به ماندن در خانه” مالزی وزیر امور خارجه Hishammuddin حسین (ع) گفت: در توییتر. (گزارش شده توسط Krishna Das; ویرایش توسط Mansour Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im