مالزی ماشینی: چگونه جنوب شرق آسیا جانباز, رهبر, طرح از دست داد

کوالالامپور — مه 2018 در مالزی Mahathir Mohamad بود در سالن بزرگ از یک سبک مبل سازی ساده وسبک هتل در نزدیکی کوالالامپور jubilantly اعلام بازگشت خود را به عنوان نخست وزیر پس از شکست یک اتحاد است که تا به حال در کشور اجرا شود به مدت 60 سال.

کمتر از دو سال بعد این ائتلاف مونتاژ 94 ساله فروپاشید در همان هتل به عنوان اعضای حزب او در جلسات با سابق خود مخالفان است که در نهایت منجر به سقوط.

Mahathir به شکل مالزی شبیه هیچ دیگر سیاستمدار از جنوب شرقی آسیا کشور مستقل شد و با 22 سال از روی لئامت دادن به عنوان نخست وزیر آغاز شده است که در سال 1981 و پس از آن دوره دوم پس از تاریخی بازگشت دو سال پیش.

این روشن نیست که با توجه به سن و سال او اگر او می تواند جلو و دیگری گشت.

سیاسی ماشینی که منجر به Mahathir استعفای آغاز شد چند ماه پیش با دانش خود را با هدف به بلوک خود را از معاون سابق و رقیب تبدیل متحد انور ابراهیم از قدرت گرفتن بیش از یک دوجین منابع به رویترز گفت.

زمان رفت و چپ چپ گفت: این منابع که به طور مستقیم دانش از حوادث است اما به طور مشخص به دلیل حساسیت موضوع است.

در متعاقب آن آشفتگی Mahathir شد outplayed توسط همکاران و متحدان نزدیک از جمله Muhyiddin یاسین که در زمان نخست وزیری منابع گفت. او نیز رد شده توسط مالزی قدرتمند سلاطین آنها از پادشاه انتخاب شده است توسط چرخش است.

سخنگویان Mahathir انور و Muhyiddin نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این داستان.

انور معاون نخست وزیر تحت Mahathir در 1990s شد و به عنوان جانشین او در انتظار در یک دولت به رهبری ایالات مالزی سازمان ملی (UMNO).

در سال 1998 آنها اختلاف نظر در مورد چگونگی مقابله با بحران مالی آسیا و سقوط کرد. انور اخراج شد و او راه اندازی یک Reformasi’ (اصلاحات) جنبش برای پایان دادن به UMNO مسابقه مبتنی بر حکومت است که مورد علاقه این کشور اکثریت مالایی.

در شگفت آور U-نوبه خود از دو سال پیش این دو با هم آمدند و به شکل اصلاح طلب Pakatan Harapan, یا پیمان از امید, اتحاد برای سرنگونی Najib Razak را UMNO دولت است.

تحت یک انتخابات از پیش توافق انور بود را به عنوان نخست وزیر از Mahathir. آن مشخص نشده که.

اما در ماه های اخیر Mahathir بود نه خود را متقاعد معاون سابق خواهد بود قادر به فرمان اکثریت منابع گفت. او نیز در مواجهه با فشار از دستیاران که گفت: اتحاد و اقبال لغزش شد به دلیل مالایی خشم در برابر حضور چینی ها تحت سلطه حزب دموکراتیک عمل (DAP) در برابر آن است.

“توقف انور”

در ابتدا “هدف اصلی از همه برای جلوگیری از انور گفت:” یک منبع نزدیک به Muhyiddin. کمک خواهد کرد که از بین بردن چند قومی Pakatan داد و مد یک دولت بیشتر تراز وسط قرار دارد با مسلمان مالزی.

Muhyiddin و محمد Azmin علی و سپس یک عضو انور های رسیده در سال گذشته به UMNO و حزب اسلامگرای پاس هر دو در مخالفت به کاوش شانس برای تجدید منابع نزدیک به Mahathir و Muhyiddin گفت. Mahathir شد آگاه از مذاکرات و نه جسم آنها گفت.

Mahathir با این حال حاضر به کار با تمام UMNO رهبران به ویژه نخست وزیر سابق نجیب است که در دادگاه برای فساد.

Azmin نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نجیب ازفتنه بحث برای یک ائتلاف جدید شده بود برای ماه.

اصل برنامه ریزی شده بود به یک حرکت پس از همکاری اقتصادی آسیا-اقیانوسیه اجلاس در مالزی در ماه نوامبر قرار داده و این سوال انور نخست وزیری را به مجلس در انتظار آن خواهد بود رای دادند را منابع گفت.

اما همه چیز به سر آمد و در فوریه. 21 زمانی که انور حامیان به چالش کشیده Mahathir در یک جلسه برای تنظیم تاریخ به دست. یک منبع با آگاهی از این موضوع به تشریح تن از تقاضا به عنوان “ناهنجار” ترک Mahathir خشمگین.

در پاسخ Mahathir متحدان نقل مکان کرد تا طرح خود را و احضار بالقوه خود را شرکای جدید به یک شام در هتل شرایتون در فوریه. 23. در اصطلاح “سبک مبل سازی ساده وسبک حرکت” اعضای Mahathir را Bersatu و UMNO پیوست در یک نمایش عمومی از تغییرات جریان است.

UMNO رهبران به خبرنگاران گفت: Pakatan ائتلاف افتاده بود و از آنها حمایت Mahathir برای نخست وزیر. انور گفت: در Facebook پخش است که او خیانت شد.

اما Mahathir به حال شده است در سبک مبل سازی ساده وسبک بود و شدیدا در برابر این طرح پس از آن درگیر همه UMNO از جمله نجیب.

چه هیچ کس انتظار این بود که او را به سادگی استعفا به عنوان نخست وزیر بعدی گذاشت. 24.

در اشک Mahathir گفته انور و دیگر Pakatan شرکای ائتلافی که او دیگر به حال خود حمایت شد و پشت حرکت به همکاری با UMNO منابع آشنا با این بحث گفت.

از سایه

در یک ضد حرکت Mahathir ارائه شده منجر به یک دولت وحدت ملی با هر کس که مایل به پیوستن به. او می خواست هیچ حزب وابستگی یک حرکت مخالفان خود فکر می دهد یک طرفه کنترل.

واکنش شد سویفت. UMNO و پاس به نام برای انتخابات زود است. انور گفت که او در حال حاضر Pakatan ائتلاف نامزد برای نخست وزیر.

وقتی مشخص شد که Mahathir را وحدت ملی طرح شد نه به دست آوردن حمایت از یک نامزد جدید برای نخست وزیر پدید آمده از Bersatu حزب: Muhyiddin.

“او می گوید: سیاست مهم تر از اصول” Mahathir گفت: از Muhyiddin بعد با اشاره به تمایل خود را به همکاری با همه UMNO.

Muhyiddin تا به حال مدت طولانی است که تحت الشعاع قرار توسط معاصران خود بوده و نجیب. او از کار اخراج شده توسط Najib به عنوان معاون برتر در سال 2015 برای انتقاد از اتهام فساد است.

در میان آشفتگی شاه سلطان عبدالله سلطان احمد شاه شروع رایزنی با همه 222 قانونگذاران برای پیدا کردن یک نامزد برای نخست وزیر.

در حال حاضر, حرکت, بود, ساختمان پشت Muhyiddin و افراد نزدیک به Mahathir شروع سوئیچینگ طرف.

پیام اصلی از Muhyiddin منابع نزدیک به او گفته شد اهمیت ساختمان داد که عبارتند از: انور و تحت سلطه دو برابر نفوذ مقعدی, طولانی جن برای مالزی.

Mahathir رفت و برگشت به اتحاد با انور توافق کردند که برای حمایت از او برای برتر اما خیلی دیر شده بود.

بعد از آن روز شاه پس از مشورت با شورای سلاطین اعلام کرد Muhyiddin شد این مرد به احتمال زیاد قادر به فرمان اکثریت در پارلمان.

Mahathir گریه ناپاک و شکایت کرده است که او می تواند نشان می دهد که او تا به حال حمایت اکثریت. کاخ گفت: هیچ چیز.

در نشانه ای از جایی که برخی سلطنتی احساسات دراز تاج شاهزاده قدرتمند سلطنت جوهور ارسال شده یک عکس از خود را در Instagram گفت: “کسی که پدر خود را در حال حاضر؟” Mahathir تا به حال به سخره شاهزاده در سال گذشته به عنوان “یک پسر بچه کوچک است.”

Mahathir نگه داشته و در تلاش برای تماس با پادشاه که نمی خواهد به تماس های خود را, یک منبع نزدیک به Mahathir گفت.

کمتر از یک ساعت قبل از Muhyiddin گرفت در Mahathir اذعان کرد که او را مجبور به ترک دفتر نخست وزیر حداقل در حال حاضر.

“پادشاه ساخته شده است که تصمیم به دیدن من نمی,” او گفت:. “من نمی توانم ارتباط با کاخ.” (گزارش اضافی توسط Matthew Tostevin یوسف Sipalan, Rozanna Latiff مه مه چو و Fathin Ungku; نوشتن توسط A. Ananthalakshmi; ویرایش توسط Matthew Tostevin و راجو Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de