مالت محدودیت های ناشی از عفونت COVID-19 را به عنوان افزایش

محتواي مقاله

VALLETTA — مالت تجمع اتش جمعی را ممنوع کرد و آن را اجباری به پوشیدن ماسک در عمومی در روز جمعه به عنوان موارد جدید تاج و عروق پس از داشتن به صفر کاهش یافته است برای یک هفته در اوایل ماه ژوئیه افزایش یافته است.

مقامات بهداشتی گزارش دادند 49 عفونت جدید در روز جمعه، دومین عدد بالاترین روزانه از اولین مورد در 7 مارس تشخیص داده شد. نه بيمار مُردن

نخست وزیر رابرت آبلا دستور داد محدودیت هایی در تجمعات عمومی و اقدامات برای محدود کردن دسترسی مستقیم به مردم در خانه های سالمندان، با بازدید کنندگان مورد نیاز برای باقی مانده در پشت پرده های Perspex.

آبلا به خبرنگاران گفت: «این زمان برای اشاره به انگشت سرزنش نیست. “ما تمام مراحل را در طول این همه گیر با بهترین منافع مردم در ذهن.”

تصمیم به بازپس گیری کنترل ها نشان دهنده چرخش ی شدید برای مالت است که به گردشگری برای یک سوم تولید ناخالص داخلی آن بستگی دارد.

کشور مدیترانه سومین سطح بالاترین آزمایش را در اتحادیه اروپا انجام داده و محدودیت ها را برداشته بود و در ماه گذشته با سقوط تعداد پرونده ها، برخی از سفرهای خارج از کشور را دوباره باز کرده بود. اکنون این کشور به فهرست رو به رشدی از کشورها می پیوندد که پس از موفقیت های اولیه در کنترل بیماری مجبور به بازپس گرفتن کنترل ها می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im