مالت گزارش جدید COVID-19 موارد برای اولین بار پس از بحران آغاز شد

والتا — مالت تا به حال هیچ مورد جدید از COVID-19 در 24 ساعت گذشته برای اولین بار از زمان بحران آغاز شد و شروع خواهد شد نورد در پشت برخی از محدودیت های اعمال شده شامل coronavirus در روزهای آینده وزیر بهداشت کریس Fearne گفت: در روز یکشنبه.

“تصمیم گیری در بلند کردن اجسام اقدامات گرفته خواهد شد و بر اساس علم و اعداد” او در یک کنفرانس خبری گفت.

مالت با حدود نیم میلیون نفر, شناسایی آن COVID-19 مورد در 7 مارس و پس از آن گزارش کرده است تقریبا 450 موارد است. چهار سالمندان مبتلا به تعدادی از عوارض پزشکی فوت کرده اند.

کشور بسته مدارس ممنوع تجمعات بیش از سه نفر بسته فرودگاه و غیر ضروری مغازه ها اما هرگز دستور داد در مجموع قفل پایین با کارخانجات ساختمانی و سواحل باقی مانده باز است.

جزیره مدیترانه ای ستایش شده است توسط سازمان بهداشت جهانی برای داشتن یکی از گسترده ترین تست و تماس با ما-ردیابی شبکه های. رسانه ها گزارش دادند که با متوسط 38.74 آزمون در هر 1000 نفر مالت تنها جایگزین لوکزامبورگ و ایسلند.

روزانه تعداد موارد جدید کاهش یافته بود در روزهای اخیر به تک رقمی قبل از رسیدن به صفر است.

“ما در حال حاضر باید مراقب باشید که هر موج دوم به موج دار شدن” Fearne گفت. (گزارش شده توسط کریستوفر Scicluna ویرایش توسط پیتر Graff)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>