مرد متهم به سرقت مسلحانه آدم ربایی در N. C. بازداشت Clayton County

یک فراری دستگیر شد روز سه شنبه در Clayton County خواهد شد و در صورت اتهام در یک سال 2018 سرقت مسلحانه و آدم ربایی در کارولینای شمالی فروشگاه مواد غذایی, مقامات گفت.

ژوئن Jeville Morris, 38, از فیربرن بود کشیده در ریوردیل جاده به علت منقضی شده یک برچسب با توجه به Clayton County Sheriff ، نمایندگان به سرعت متوجه شدند که او می خواست در سه فقره آدم ربایی و سرقت مسلحانه.

در 3 ژوئن 2018 موریس است متهم به سرقت مواد غذایی شیر فروشگاه مواد غذایی در زور اسلحه, با توجه به اتحادیه های شهرستان, N. C., کلانتر, حادثه گزارش. فروشگاه که مورد هدف قرار گرفت که در عرض 20 مایل از شارلوت.

Morris, مجبور, سه کارمند را به حرکت به یک اتاق در اسلحه منجر به آدم ربایی اتهام با توجه به Clayton County Sheriff ، کارکنان افتتاح امن اجازه می دهد موریس به سرقت $1,100 در این حادثه گزارش گفت:.

هیچ اطلاعات دیگری در این حادثه در دسترس بود.

همانطور که از شنبه شب از او باقی مانده در Clayton County زندان در انتظار استرداد به کارولینای شمالی با توجه به آنلاین زندان سوابق.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *