مرد را به اتهام تجاوز به دختر زیر سن قانونی در اتحادیه شهرستان; پلیس به دنبال دیگر قربانیان

اتحادیه پلیس شهرستان دستگیر 26 ساله آنها می گویند تجاوز جنسی به یک دختر زیر سن قانونی. در حال حاضر این اداره خواسته است هر کس دیگری او ممکن است قربانی به جلو آمده.

ایان مسیحی ایوانز از ریوردیل دستگیر شد مارس 24 در چندین اتهام از جمله تجاوز به عنف قانونی با توجه به Fulton County Jail سوابق.

اداره پلیس باز یک بررسی پس از آن آگاه شد از یک حادثه مربوط به یک مرد و یک دختر زیر سن قانونی به گفته سخنگوی افسر جروم ترنر. هنگامی که محققان به صحبت کرد قربانی آن آشکار شد که گمان می شد یک فرد بالغ می دانستند که او جزئی ترنر گفت. پلیس شناسایی ایوانز به عنوان مظنون در این مورد.

“او با استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدف قرار دادن قربانیان و دستاوردهای خود اعتماد” ترنر گفت.

ایوانز در Fulton County Jail با هیچ باند سوابق نشان می دهد. علاوه بر تجاوز به عنف قانونی او به اتهام کودک آزاری کمک به کوتاهی یک جزئی و فریبنده یک کودک زشت اهداف است.

“ما اعتقاد داریم وجود دارد و ممکن است قربانیان بیشتری در ارتباط با آقای ایوانز و می خواهید به اطمینان حاصل شود که هر یک از قربانی دریافت عدالت” ترنر گفت.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با اتحادیه های شهرستان کارآگاه M. مایل در 770-815-7967 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im