بازداشت مرد به اتهام ضرب تیراندازی در جنوب آتلانتا

حدود دو هفته پس از یک زن بود به ضرب گلوله کشته پایین در کنار سایت بارسلونا جاده در جنوب غربی آتلانتا پلیس ساخته شده بازداشت.

Darrien Dupree, 29 دستگیر شد سه شنبه و به اتهام قتل, پلیس گفت:. او را متهم به تیراندازی و کشتن Felicia مورگان در مارس 1, با توجه به حادثه گزارش به دست آمده توسط AJC.com.

مدت کوتاهی قبل از 1:30 بعد از ظهر آن روز افسران نامیده می شدند به 2900 بلوک از سایت بارسلونا جاده و متوجه شد این زن با زخم گلوله به او نیم تنه بالایی در این گزارش گفت:. او در Grady بیمارستان یادبود.

یک شاهد عینی گفت: محققان است که این فرد سمت چپ در یک شورلت مالیبو که متعلق به مقتول خواهر این گزارش گفت:. افسران پس از آن قادر به پیگیری کردن دوپری و دستگیری او.

جزئیات دیگر در مورد دستگیری او ارائه نشده است. او را به آتلانتا امنیت عمومی ستاد برای بازجویی نشده است رزرو به Fulton County Jail از شنبه بعد از ظهر.

این دومین تیراندازی مرگبار را در آن بلوک از سایت بارسلونا جاده در عرض دو روز پلیس گفت:.

در مارس 31, یک زن دستگیر شد به اتهام قتل در اثر تیراندازی از 45 سال, پیر مرد AJC.com قبلا گزارش شده است. محققان گفت: آنها بر این باورند که تیراندازی شد مربوط به مواد مخدر.

بیشتر: زن دستگیر شده به اتهام تیراندازی مرگبار در جنوب آتلانتا

پلیس گفت که دو تیراندازی نامربوط هستند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de