بازداشت مرد به اتهام داشتن اسلحه در KSU پردیس

پلیس در کنساو دانشگاه دولتی دستگیر شد گفت: تا به حال تفنگ او را در حالی که او در محوطه دانشگاه.

اسلحه کشیده شد به عنوان KSU پلیس در زمان اعطای E. Dier را بازداشت Feb. 13 با توجه به حکم بازداشت به دست آمده توسط AJC.com.

پلیس فرستاده شد به مدرسه در شرق طبقه پارکینگ پس از دریافت یک تماس در مورد یک شخص مشکوک قدم زدن در اطراف با هیچ باد و در حکم گفت:. محققان معتقد بودند این تماس مربوط به یکی دیگر از تماس آنها دریافت کرده بود در مورد یک مرد بدون پیراهن در حمل یک کیسه سیاه و سفید و تیراندازی تفنگ در نزدیکی Barrett دریاچه درایو.

هنگامی که یک افسر وارد پارکینگ عرشه او را دیدم 23 ساله Dier چاشنی سیاه duffle bag تحت قرمز وانت حکم گفت:. مینی ون تعلق ندارد به Dier, مقامات گفت.

افسر جلب اسلحه خود بازداشت Dier و بصورت تماسهای مکرر او را برای سلاح. افسر جستجو Dier کیسه و یک تفنگ دستی با خالی magazine, پنج گلوله و سه پوسته خالی روده با توجه به حکم.

پلیس همچنین با چاقو تاشو تیغه در داخل این حکم گفت.

Dier پلیس گفت که او تا به حال فقط خرید چاقو قبلی روز و “فقط هیجان زده به آن را داشته باشد در او” حکم گفت.

Dier گرفته شد به کاب شهرستان بالغ بازداشتگاه در دو فقره از در اختیار داشتن سلاح و یا مواد منفجره مرکب و یا در نزدیکی یک مدرسه. او منتشر شد Feb. 17 در $5,720 اوراق قرضه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>