یک همپتون مرد چهره نزدیک به یک دوجین اتهامات پس از مواد مخدر و چندین سرقت سلاح گرم کشف و ضبط شد پنج شنبه, مقامات گفت.

دزموند Lamar Bailey, 31, گرفته شده است به بازداشت پس از نیش در خانه خاموش Togwatee تصویب کلیتون شهرستان کلانتر دفتر گفت: در انتشار اخبار. نمایندگان اعدام یک حکم جستجو در این آدرس پیدا کردن چهار نوع از مواد مخدر و 11 سلاح های گرم — چهار که به سرقت رفته بودند.

نمایندگان کشف و ضبط بیش از هفت پوند ماری جوانا نه گرم هروئین, 22 گرم از وجد و شش گرم مشکوک ماری جوانا مصنوعی, انتشار گفت. کلانتر دفتر منتشر شد یک عکس از آیتم های گرفته شده به شواهدی که همچنین به نظر می رسد شامل چندین ظروف پر از ناشناخته مقدار پول نقد.

بیلی رزرو شده بود به شهرستان زندان چهار فقره سرقت با دریافت پنج اتهامات مرتبط با مواد مخدر یک تعداد از در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جانی و یک تعداد از نقض ممنوعیت برهنه یا جنسی صریح, الکترونیکی, انتقال, با توجه به آنلاین زندان سوابق. انتشار توسط کلانتر, نداد در آخرین شارژ است که گرجستان “انجمن انتقام” قانون است.

مرتبط با: Gwinnett مرد محکوم تحت جدید ‘داغ’ قانون

او قبلا در خدمت دو نانامی به بازی در زندان پس از محکومیت به انسداد و در اختیار داشتن مواد مخدر به اتهام در کاب و Fayette, استان ها, با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق.

بیلی همچنان در Clayton County زندان بدون پیوند.

AJC.com رسیده است به Clayton County police برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im