مرد دستگیر شده در فرودگاه آتلانتا در 14 جعل اتهامات از Fayette County

مردی که تا به حال شده است در اجرا پس از 2018 دستگیر شد در حالی که او در راه خود را به هیئت مدیره پرواز به کانادا, مقامات گفت.

Madjou Doumbouya, 33, از برانکس, n. y. دستگیر شد در Hartsfield جکسون در فرودگاه بین المللی روز پنج شنبه گذشته با توجه به Fayette County Sheriff ،

او شده بود می خواستم در این شهرستان از ماه مه سال 2018 زمانی که یک محلی بازسازی خدمات شرکت متهم Doumbouya سابق کارمند به طور غیر قانونی به دست آوردن یک شرکت را بررسی کنید. او پس از آن تکرار شده است که بررسی هشت بار واریز پول به حساب شخصی سرهنگ آلن استیونس گفت.

Doumbouya در ابتدا به اتهام هشت فقره درجه اول تقلب اما شش اضافی تعداد اضافه شد و قبل از بازداشت خود در هفته گذشته. این معلوم نیست چه چیزی باعث آن هزینه اضافی.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی به اطلاع نمایندگان که Doumbouya بود در فرودگاه و بازداشت شده بود با توجه به فعال حکم قبل از او می تواند به هیئت مدیره پرواز به مونترال استیونس گفت.

Doumbouya شد و سپس رزرو به Fayette County زندان جایی که او باقی می ماند و بدون پیوند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im