مرد دستگیر و برای 24 بار پس از burglarizing Atlanta, رستوران, پلیس می گویند

یک مرد دستگیر شد هفته گذشته به صورت 24 زمان — یک ماه پس از خود قبلی دستگیری — پس از متهم به شکستن را به یک رستوران آتلانتا به سرقت الکل.

کوین Darnell جونز, 51 دستگیر شد, اوایل روز شنبه بعد از اینکه با چند بطری که به سرقت رفته بودند از Blackbird در 393 ماریتا خیابان آتلانتا, پلیس گفت:.

با توجه به نظارت تصویری جونز استفاده می شود سنگ خرد یکی از رستوران های ویندوز به طوری که او می تواند در داخل و سرقت از نوار پلیس گفت:. صاحب به نام پلیس حدود 11:30 p. m. به گزارش این سرقت با توجه به حادثه گزارش.

پس از اینکه پلیس به سمت چپ صاحب شبانه روزی تا پنجره شکسته در مورد 1:55 صبح پنج شنبه و خال خال جونز پیاده روی در نزدیکی این گزارش گفت:. مالک به تعقیب و به نام 911 دوباره.

مرتبط با: آتلانتا سرقت خودرو مظنون بازداشت 27th, زمان, پلیس می گویند

نزدیک افسر خال خال جونز در نزدیکی Luckie و پارکر خیابان و او را به زندان در این گزارش گفت:. یک کیسه حاوی سرقت مشروب داشت در نزدیکی زباله می تواند.

جونز گفت: ماموران که او را از طریق زباله را تکذیب کرد اما ارتکاب سرقت در این گزارش گفت:. اما پلیس گفت که او همسان فرد از فیلم های نظارت و بطری های مشروب همسان کسانی که به سرقت رفته از رستوران.

Fulton County Jail سوابق لیست جونز به عنوان زندگی در Grantville اما او به پلیس گفت که او از رفتن به آتلانتا ماموریت پناهگاه بی خانمان.

پلیس متهم او را با درجه دوم سرقت. او همچنان در زندان بدون پیوند.

مرتبط با: تکرار مجرم به اتهام Midtown رستوران منازل به قصد سرقت

او دستگیر شد و در ماه گذشته پس از اینکه متهم به سرقت مشابه در شرق آتلانتا, پلیس گفت:. جونز نیز در خدمت شش نانامی به بازی در گرجستان زندانها از سال 2006 در مجموع حدود 5½ سال با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق.

او قبل از محکومیت در شهرستان Fulton و شامل فقره سرقت در اختیار داشتن کوکائین انسداد درجه دوم جنایی خسارت به اموال وارد کردن ماشین و اسلحه گرم اتهامات مرتبط با GDC سوابق نشان می دهد.

همچنین: در شهرستان Fulton یک درب گردان برای برخی از مجرمین

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>