مرد بزرگ پس از باز کردن آتش در دکالب پلیس hourslong بن بست

پلیس در حال جستجو برای یک تیراندازی مشکوک پس از یک hourslong بن بست نزدیک Lithonia دبیرستان به پایان رسید بدون بازداشت.

مرد اعتقاد بر این بود که سنگر خود را در داخل یک خانه پس از باز کردن آتش سوزی در شهرستان دکالب افسران پنج شنبه شب پلیس گفت: Channel 2 News. با مگس کش زدن از طریق کار شب را به تماس با او قبل از توقف تلاش های خود را فقط قبل از ساعت 6 صبح

مرد هنوز هم در نظر گرفته شده است و مسلح و خطرناک است. او نه شناخته شده است به گفته یک سخنگوی پلیس.

 

مصیبت شروع شد و حدود 11:30 p. m. روز شنبه زمانی که دو افسر در پاسخ به یک گزارش از آتشباری در آکسفورد میدان تقسیم در نزدیکی دبیرستان کانال 2 گزارش شده است. 911 تماس گیرنده به شرح تیرانداز و افسران خال خال کسی که مطابق توضیحات ایستاده در جاده ها است.

 

آنها مجروح شدند که باز آتش زدن خود ماشین گشت دکالب رئیس پلیس Mirtha راموس گفت: ایستگاه خبری از صحنه است.

“هنگامی که فرد متوجه می شود که پلیس خودرو در حال پایین آمدن به خیابان او تبدیل می شود به سمت آنها و شروع به تیراندازی به سمت ماموران,” او گفت:. “این افسران را بازگشت آتش به آنها بازگرداندن آنها به عنوان عقب نشینی از این منطقه است.”

در طول نزدیک به هفت ساعت بن بست, مقامات درخواست شد ساکنان در این منطقه باقی می ماند در داخل خانه. محققان هنوز هم یک منطقه بزرگ از محله های مسدود شده صبح جمعه.

ساکنان در حال خواست به احتیاط استفاده کنید.

 

این داستان نخستین بار در گزارش کانال 2 اخبار.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de