مرد به اتهام سرقت تحویل خودرو راننده را از چشمه های شنی پیتزا فروشگاه

یک دانوودی مرد همچنان پشت میله های زندان پس از سرقت از یک راننده تحویل خودرو از خارج شنی چشمه پیتزا فروشگاه در هفته گذشته, پلیس گفت:.

افسران در پاسخ به جشن و سرور پیتزا در مانت ورنون بزرگراه حدود 5:20 بعد از ظهر دوشنبه پس از دریافت یک تماس از یک کارمند که ماشین به سرقت رفته بود به هنگام بازگشت به دیگری را انتخاب کنید تا سفارش سندی سپرینگس سخنگوی پلیس گروهبان. Sal اورتگا گفت.

به گفته پلیس راننده سمت چپ کلید خود را داخل 1996 هوندا و آن را از دست رفته زمانی که او سعی به ترک با تحویل.

مشکوک دزد ماشین, 35 سال جوزف Meis دستگیر شد صبح روز جمعه ماموران پس از کشف او رانندگی در رزول جاده در نزدیکی I-285, اورتگا گفت.

مقامات راه اندازی نظارت خارج از هدف فروشگاه در رزول جاده و Meis دستگیر شد و پس از بازگشت به ماشین.

“نه تنها او اعتراف به سرقت خودرو اما نظارت تصویری در رستوران نیز تایید شد که او همان کسی است که آن را به سرقت برده روز قبل” اورتگا گفت.

این خودرو که آسیب دیده بود به سرعت بازگشت و به راننده تحویل, مقامات گفت.

Meis دستگیر شد و به اتهام سرقت با در نظر گرفتن یک موتور خودرو, سرقت با دریافت اموال به سرقت رفته باز کانتینر و رانندگی با مجوز به حالت تعلیق سوابق نشان می دهد. او همچنین چهره های مواد مخدر شارژ ماموران پس از کشف هروئین متعلقات خود را در اختیار اورتگا گفت.

Fulton County jail سوابق نشان می دهد Meis اعطا شد $13,000 امضای اوراق قرضه اما او همچنان در بازداشت پنج شنبه بعد از ظهر.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>