مرد چهره بیش از ده جنایات پس از سرقت ماشین, شکستن-در ولگردی و قانونی شکنی در نزدیکی دانا

یک مرد متهم به جرم ولگردی و قانونی شکنی در هنری شهرستان دستگیر شد هفته گذشته و به اتهام بیش از یک دوجین از جنایات, مقامات گفت.

دالتون اندرو شاه دستگیر شد مارس 7 پس از خورده شدن به چندین سرقت, دزدی, ماشین نمیتوانیم و تشدید حمله Henry County police گفت: در Facebook post.

جنایات در زمان مکان در نزدیکی Ga. 20 هواپیمایی, جاده, دریاچه داو جاده و McGarity جاده در دانا منطقه, پلیس گفت:. اطلاعات خاص در مورد حوادث ارائه شد و AJC.com رسیده به پلیس هنری برای اطلاعات بیشتر.

شاه چهره یک تعداد از تشدید حمله به چهار فقره درجه اول و دزدی و نه فقره از ورود خودرو و دو فقره سرقت با در نظر گرفتن پست گفت. هنری زندان شهرستان سوابق نشان می دهد که او نیز چهره بزه فقره loitering و جنایی تجاوز, در میان دیگران.

Henry County police گفت: پادشاه بود و همچنین می خواستم توسط دانا پلیس برای حوادث دیگر. AJC.com رسیده است به دانا پلیس برای کسب اطلاعات بیشتر در کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

پادشاه همچنان در زندان $200,000 اوراق قرضه با توجه به زندان سوابق.

هر کسی با اطلاعات در مورد حوادث خواسته است برای تماس با هنری شهرستان کارآگاهان در 770-288-8246 یا ایمیل [email protected]

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im