یک مرد در حال اجرا در ترافیک پنج شنبه شب گفته بستری Gwinnett County police officers که او فقط خود را کشته 81 ساله و مادر.

45 ساله که نامش بود منتشر نشده بود عمدا پرتاب خود را در وسایل نقلیه همراه Buford بزرگراه در نزدیکی ساوانی زمانی که افسران در پاسخ حدود 8:15 p. m. به گفته پلیس. او گفت: بنا به گزارش ماموران که در آن آنها می توانند پیدا کردن مادر خود را در یک خانه در چلسی می افتد ،

زن داشت با زخم چاقو به او صورت گرفته و به یک بیمارستان که در آن او بعد درگذشت. او شناسایی شد توسط پلیس.

“این GCPD قتل واحد Gwinnett دفتر دادستان منطقه و بررسی صحنه جرم واحد نامیده می شد به صحنه” سخنگوی پلیس افسر کارلتون Releford گفت: در انتشار اخبار. “مظنون قرار داده شده بود را بازداشت.”

 

مردی زندگی می کردند در چلسی می افتد لین خانه با مادرش Releford گفت. انگیزه قتل ناشناخته است گفت: کانال 2 اخبار از صحنه است.

مرگبار حادثه همچنان تحت بررسی است. هر کسی با اطلاعات به اشتراک گذاشتن با محققان خواسته است برای تماس با Gwinnett پلیس در 770-513-5300.

Tipsters می ماند ناشناس و واجد شرایط برای پاداش تا 2 ، 000 دلار با تماس با Crime Stoppers آتلانتا در 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im