مرد می شود زندگی برای کشتن پلیس شاهد ترک بدن در تنه در MARTA ایستگاه

یک ششم مشکوک و محکوم شده اند در کشتار وحشیانه یک پلیس شاهد بود که در شکنجه ، تجاوز و گلوله در پشت سر قبل از بدن او پر شده را به تنه یک تویوتا کمری و در سمت چپ H. E. هلمز مارتا ایستگاه.

شکور رایت, 23, التماس گناه پنجشنبه به کشته شدن دو نفر و تیراندازی سوم در طول یک monthslong جرم ولگردی و قانونی شکنی در سال 2016 دادستان گفت.

او یکی از هشت نفر متهم به قتل 33 ساله کریستوفر دین در آتلانتا خانه پس از کشف که او یک بار پلیس شاهد در کالیفرنیا, مقامات گفت.

مرتبط: انسان در یافت مارتا ایستگاه کشته شد در جای دیگر پلیس می گویند

دادستان گفت: اعضای گانگستر شاگردان اغوا دین به یک خانه در Sandy Creek Drive در ماه اکتبر 2016 تحت پوشش بود که او وجود دارد برای یک معامله مواد مخدر.

چند مرد و سپس حمله Dean, ضرب و شتم او را با یک 2-توسط-4 و دیلم برای بیش از یک ساعت در تلاش برای “نشان دادن سایر اعضای باند که کار به عنوان یک پلیس شاهد نمی خواهد تحمل” دا شدهاند.

محققان همچنین گفت: دین تجاوز با یک دسته مانند جسم است و مایع منی کشف شد داخل رکتوم حفره.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد به قتل “وحشتناک ترین مرگ”در شهرستان تاریخ اخیر.

صحبت در صدور حکم شنوایی برای رایت متهم در ماه آوریل گذشته دین پدر گفت: قاضی او دو نوه باید رشد بدون پدر خود.

“این خیلی سخت بود برای من برای گفتن 5 ساله خود را پدر هرگز به خانه” لری دین گفت: از طریق اشک.

پنج مرد دریافت حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط برای دین قتل: کریستوفر Lockett خاویر گیبسون Quatez, Clark, Joshua کلاغها میکند و جاسپر سبز.

بیشتر: 5 محکوم به قتل پلیس شاهد stashing بدن در MARTA ایستگاه

دو نفر دیگر اورلاندو گیبسون و Lamar Almon هنوز در انتظار محاکمه در این مورد گفت: Chris قیف سخنگوی دا ،

در علاوه بر این به دین قتل رایت محکوم شد اکتبر 2016 قتل 28 ساله بنیامین تامپسون در یک خانه در Markone خیابان, مقامات گفت.

در آن صورت از دوستان تامپسون به مبارزه با یکی از رایت همکاران دادستان گفت. به عنوان مردان مبارزه رایت جیبش یک تفنگ و گلوله تامپسون در قفسه سینه.

رایت نیز مجرم به مارس 2016 سرقت مسلحانه که در آن او و یک دوست و محرم و دبیرستان آشنایی در خارج از فروشگاه در Donnelly خیابان. پلیس گفت: پس از مشت 23 ساله در این صورت تا زمانی که او به زمین افتاد رایت جیبش یک تفنگ دستی و اخراج چند عکس چرا انسان در سر. مظنون دوم, Derek بوستون است که هنوز هم در انتظار محاکمه در این مورد.

در صدور حکم پنج شنبه, دوستان و اعضای خانواده از رایت قربانیان خواست قاضی به نگه داشتن او پشت میله های زندان برای بقیه عمر خود را.

رایت مجرم برای قتل, جنایت, قتل, شرکت در خیابان غیر قانونی فعالیت باند سرقت مسلحانه و تشدید حمله کتمان مرگ یکی دیگر از دستکاری با شواهد و مجرمانه اقدام به خرید ماری جوانا.

او محکوم به دو بار حبس ابد محکوم کرد به علاوه 40 سال که به مقدار 100 سال حکم زندان, مقامات گفت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im