مرد می شود زندگی در زندان را برای خفه گرجستان, زن, سرقت ماشین

گرجستان مرد محکوم به خفه کردن یک زن آزادسازی بدن او را در کنار یک جاده و سرقت ماشین خود را صرف بقیه عمر خود را پشت میله های زندان.

یک Douglas County قاضی در یکشنبه محکوم اریک جکسون گرین, 42, از ویلای ریکا به زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط برای 2019 قتل 55 ساله شیلا برایانت. او محکوم به اضافی 10 سال برای سرقت برایانت ،

نمایندگان در Paulding County کشیده گرین در برایانت (آرکانزاس) خودرو در فوریه. 7, 2019. او دستگیر شد برجسته حکم شد اما در آن زمان به عنوان یک فرد مورد علاقه در برمن زن مرگ است.

مرتبط با: گرجستان, مرد متهم به قتل پس از گفته خفه زن گرفتن ماشین

برایانت بدن کشف شد توسط یک رهگذر دو هفته قبل از آن در سمت غرب اتحادیه هیل جاده در نزدیکی کلیسای افسس جاده ها است. او خفه شد در مکانی دیگر و در سمت چپ وجود دارد با توجه به نتایج کالبد شکافی انجام شده توسط GBI.

بیشتر: بدن زن موجود در شهرستان داگلاس; مرگ حکومت قتل

آن را در زمان یک هیئت منصفه کمتر از دو ساعت به محکوم گرین هنگامی که او ایستاده بود در دادگاه در ماه گذشته. او گناهکار کینه توزی, قتل, جنایت, قتل و سرقت با در نظر گرفتن و دو اتهام قتل همراه بود به منظور صدور حکم است.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de