مرد در صندلی چرخدار سرقت در زور اسلحه در آتن صفحه اصلی تهاجم

آتن پلیس در حال جستجو برای سه مظنون مجبور که راه خود را در داخل یک خانه پنج شنبه شب و از سرقت از یک مرد با زور اسلحه.

شکستن-در مورد رخ داده است 9:30 p. m. در 800 بلوک Oconee خیابان, به گفته پلیس.

یک زن 27 ساله به افسران گفت: او دروغ گفتن در بستر زمانی که او شنیده ام چند “با صدای بلند thuds” که از درب عقب. غافل است که هر دو هم اتاقی خود رفته بودند مرد پرسید: اگر همه خوب بود قبل از وارد شدن به صندلی چرخدار خود و نورد خود را به راهرو با توجه به حادثه گزارش.

به عنوان او به اتاق خواب او را به یک مرد نقاب دار که با اشاره یک تفنگ نقره ای در سر خود را و به او دستور برای رفتن به ایوان جلو, مقامات گفت.

وجود مظنون برگزار شد او را با زور اسلحه برای حدود 20 دقیقه به عنوان دیگر دو مرد راه می رفت از اتاق به اتاق در لگد زدن درب و سرقت اشیاء با ارزش با توجه به حادثه گزارش.

پس از در نظر گرفتن آنچه آنها می خواستند دو نفر از مردان نقاب دار فرار از درب جلو در حالی که یک سوم از سمت چپ از پشت قربانی به پلیس گفت.

مرد هم اتاقی به خانه بازگشت و آن شب که کارآگاهان در حال بررسی. یکی از زنان گفت ماموران او فقط پس از اینکه رفته برای چهار ماه با توجه به گزارش.

بر اساس این گزارش مردان ساخته شده با 50 اینچ تلویزیون چند گردنبند و یک کیسه قهوه از یک زن در اتاق. به عنوان آنها به سمت چپ مظنون لگد او درب اتاق خواب خود را بستگی دارد.

دوم هم اتاقی به افسران گفت: مردان به سرقت برده سیاه و سفید و ملیله از دیوار اتاق خواب و همچنین به عنوان یک دوربین پلاروید با توجه به گزارش.

مرد گفت: او گم شده بود یک بلندگوی بلوتوث یک جفت هدفون بی سیم و قابل حمل تلفن همراه با شارژر.

در همه اقلام به سرقت رفته بودند به ارزش حدود $950 با توجه به پلیس.

بازداشت شده اند ساخته شده که از بعد از ظهر چهارشنبه اما هر کسی با اطلاعات در مورد تهاجم به خانه و سرقت خواسته است برای تماس با پلیس در آتن 706-613-3345.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>