مرد آگهی های پلیس با سرعت بالا چیس تصادفات با ماشین پر از کودکان

22 ساله دستگیر شد یک میزبان از اتهامات شنبه بعد از پلیس گفت: او به رهبری سربازان دولت در شکار کردن با سرعت بالا از طریق چندین گرجستان شهرستان در یک ماشین پر از کودکان است.

تعقیب و گریز آغاز شد و در I-75 شمالی در شهرستان مونرو زمانی که معاون کشیده بیش از Furquan محمد برای داشتن یک, برچسب, مقامات گفت.

“بر رویکرد خودرو ما معاون بوی قوی از بوی ماری جوانا مونرو شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی آنا لوئیس گفت. “معاون خواسته او را به خارج از خودرو و راننده در زمان خاموش.”

سربازان دولت بودند که با اطلاع از تعقیب دیدم محمد با سرعت گذشته آنها را در نرخ بالای سرعت ایالتی گشت سخنگوی سرهنگ استفانی استالینگس گفت.

“به دنبال واحد قادر به دیدن دیگر وجود دارد و مسافران را در حال فرار از وسیله نقلیه است که به نظر می رسد کودکان,” او گفت:.

تعقیب و گریز ادامه داد: حدود 28 مایل به Furquan چراغ پلیس از طریق چهار شهرستانهای استان است. آن را به پایان رسید در نزدیکی دانا زمانی که او سقوط کرد به عقب دولت سپاهی ماشین گشت.

آغاز شده است که یک واکنش زنجیره خراب است که آسیب دیده و چهار پلیس و وسایل نقلیه و سه که متعلق به GSP و یکی که متعلق به یک شهرستان مونرو, معاون, مقامات گفت.

دو گارد گرفته شد به ناحیهای در شمال غربی ایتالیا هنری بیمارستان با جراحات جزئی و بعد از آن منتشر شد.

به گفته پلیس وجود دارد چهار فرزند محمد داخل خودرو در محدوده سنی 9 هفته به 15 سال.

نمایندگان همچنین کشف 10 اونس ماری جوانا در یک کیسه فریزر, 18 قرص زاناکس یک تفنگ و 2000 دلار به صورت نقدی لوئیس گفت. در طول بازداشت خود محققان همچنین متوجه شدند که محمد تا به حال حکم فعال به صورت یک جرم نقض آزادی مشروط در Bibb County, نمایندگان گفت.

او به اتهام جنایت فرار چهار فقره از بی پروا رفتار در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک محکوم جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از یک جنایت در اختیار داشتن ماری جوانا به قصد توزیع در اختیار داشتن مواد مخدر مربوط به اشیاء در اختیار داشتن داروهای تجویزی که در ظرف اصلی و چندین نقض ترافیک, مقامات گفت.

محمد ذکر نشده در شهرستان مونرو زندان سوابق در سه شنبه شب اما آن معلوم نیست اگر او پیوند می خورند و یا اگر او تحویل به یکی دیگر از حوزه قضایی است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de