مرد پنجه نرم می کند گناه به سرقت از زنان پس از برگشتاندن آنها را به کاب دانشگاه

مردی که با سرقت از دو زنان با زور اسلحه پس از استفاده از اسنپ چت به فریب آنها را به یک شهرستان کاب دانشگاه التماس گناه یکشنبه در وسط دادگاه خود را.

براندون Juvan واشنگتن, 28 التماس کرد گناه به دو سرقت مسلحانه و تشدید حمله رخ داده است که در پارکینگ Chattahoochee دانشکده فنی را ماریتا پردیس دادستان گفت.

واشنگتن را به جرم ولگردی و قانونی شکنی صورت گرفت در نوامبر 2018, AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: کاب پلیس: زنان بودند اغوا به کالج دانشگاه, سرقت از در زور اسلحه

در مورد اول واشنگتن مرتب به خرید یک تلفن همراه از یک زن و دیدار با او در کالج. هنگامی که او وارد بعدازظهر Nov. 4 واشنگتن در زمان تلفن اشاره کرد و تفنگ خود را در او با او به ارمغان آورد.

هفته بعد در همان پارکینگ و دقیق همان فضای پارکینگ واشنگتن ملاقات یک زن دیگر او می دانست که از حدود پنج سال قبل, مقامات گفت. هنگامی که او وارد شدند او را در زمان تلفن کیف پول و آیتم های چند او تا به حال خریداری شده به عنوان هدیه کریسمس.

در هر دو مورد واشنگتن به رهبری قربانیان خود را به این باور او بود Chattahoochee تکنولوژی و زندگی در این نزدیکی هست که نیست در این مورد.

او همچنین حذف شده خود را حساب اسنپ چت بعد از هر سرقت تنها به فعال سازی مجدد آن تحت نام های مختلف بعد. زمانی که واشنگتن فعال حساب پیام های قدیمی را دوباره در خود قربانیان همراه است که کمک به محققان او پیگیری کردن.

او محکوم به 20 سال زندان و 15 دیگر در آزادی مشروط را دریافت اعتبار برای 13-به علاوه ماه او را پشت میله های زندان به سر برد پس از دستگیری او.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im