مرد می کشد تفنگ در Aldi کارمند پس از سرقت سبد پر از مواد غذایی, پلیس می گویند

یک Monroe County مرد دستگیر شد شنبه بعد از پلیس گفت که او به سرقت برده یک سبد پر از مواد غذایی از آتن Aldi و سپس با هدف یک تفنگ را در یک کارمند که به دنبال او است.

حلقه گل آلن ششم, 47, چهره چهار جنایت و بزه مواد مخدر اتهام در ارتباط با حادثه زندان سوابق نشان می دهد.

افسران در پاسخ به فروشگاه مواد غذایی در Gaines مدرسه جاده حدود 6:15 بعد از ظهر دوشنبه پس از گرفتن یک تماس در مورد این حادثه با توجه به Athens-Clarke County گزارش پلیس.

21 ساله و کارمند گفت: او مواجه مرد پس از تماشای او فشار سبد خرید خود گذشته خط پرداخت و از درب. او به دنبال ششم نسبت به سرو Shoals درایو و خواست اگر او پرداخت برای مواد غذایی با توجه به گزارش.

ششم این گزارش گفت: “بله” و ادامه داد: راه رفتن دور به سرعت به عنوان او تحت فشار قرار دادند که مواد غذایی از طریق پارکینگ.

چند لحظه بعد کارمند به او گفت که برای جلوگیری از دوباره. ششم تبدیل به اطراف کشیده یک تفنگ دستی و هدف از آن در Aldi کارگر به عنوان او به او گفت که برای جلوگیری از پس او بر اساس این گزارش.

کارمند بازگشت به فروشگاه و به نام 911.

پلیس بعد از شناسایی متهم به عنوان ششم است که به اتهام دزدی از مغازه از لاو و خارج در سمت شرق شهرستان سخنگوی پلیس سرهنگ John Radford گفت.

ششم بازداشت شد بعد از ظهر سه شنبه در سه فقره سرقت توسط پلیس, یک تعداد از تشدید حمله و یک تعداد از در اختیار داشتن مواد مخدر مربوط به اشیاء زندان سوابق نشان می دهد. او باقی مانده برگزار شد در آتن-Clarke County زندان بدون پیوند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im