مرد محکوم به اعدام برای 2015 DUI تصادف که منجر به کشته شدن 3 در راه خود را به کلیسا

یک ماریتا مرد محکوم شد به 50 سال زندان برای یک DUI تصادف که منجر به کشته شدن سه نفر در راه خود را به کلیسا در شهرستان دکالب.

ماروین لینچ, 32, محکوم شد, جمعه شش فقره فضایی قتل دو فقره آمار-و-اجرا و رانندگی تحت تاثیر در ارتباط با جولای 5, 2015, سقوط.

مقامات گفتند لینچ ماند تا تمام شب شرب در چهارم جولای قبل از گرفتن در پشت چرخ از مرسدس بنز SUV و باعث کشنده خراب است. قربانیان شامل 67 ساله ورنون Hatley, همسر 65 ساله ویلی مای Hatley, خود, دوست, دوست 65 سال کورا رودز Lyles.

این Hatleys زندگی در کارولینای شمالی و بازدید شد Lyles که زندگی در سنگ کوه. هر سه نفر در راه خود را به صبح روز یکشنبه در سنت فیلیپ AME AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: سه کشته در صبح روز یکشنبه تصادف در شهرستان دکالب

با توجه به دادستان لینچ صرف استقلال روز آخر هفته “نوشیدن, و, مهمانی, همه شب” قبل از کوبیدن به نیسان ماکسیما در تقاطع Marbut جاده و Lithonia صنعتی بلوار در Lithonia.

تاثیر برخورد فرستاده خودرو بیش از 90 پا به نزدیکی ناحیه ای وردن ورنون Hatley که در حال رانندگی بود. تمام قربانیان در صحنه مرده.

پس از سقوط لینچ اقدام به سرقت خودرو از دیگر رانندگان متوقف شده که برای کمک به, مقامات گفت. او تسخیر شد توسط شاهدان قبل از تلاش برای ترک صحنه ،

بیشتر: پلیس: دکالب DUI راننده در سه گانه مرگ و میر تصادف اقدام به فرار

مقامات گفتند لینچ سطح الکل خون بود و هنوز هم بالاتر از حد قانونی نزدیک به شش ساعت پس از سقوط مرگبار.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im