مرد محکوم به اعدام برای سرقت Beltline هل دهنده در زور اسلحه در طول monthlong جرم ولگردی و قانونی شکنی

پس قبلا شفاعت گناه نیست, یک مرد متهم به monthlong جرم ولگردی و قانونی شکنی در آتلانتا که شامل سرقت از یک Beltline هل دهنده در زور اسلحه در روز یادبود خود را تغییر پاسخ چهارشنبه.

Quantavius Rashard Walker, 21, التماس گناه به Beltline سرقت مسلحانه و دیگر جنایاتی که صورت گرفت در ماه مه سال 2019 دریافت 20 سال حکم زندان به عنوان یک نتیجه, Fulton County قاضی هنری نوکرک گفت.

واکر متهم شد در چهار سرقت مسلحانه موارد در عرض چهار روز که همه با هم ادغام شدند به یک محاکمه به دادگاه تقویم فضا AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: دستگیری ساخته شده در Beltline هل دهنده حمله; مشکوک متهم دیگر جنایات

برای اولین بار از این حوادث صورت گرفت, مارس 27 حدود 7 p. m. زمانی که او با نزدیک شدن به یک زن بود که آهسته دویدن در 1100 جلوگیری از Harwell خیابان. او گفت: یک مرد در تلاش بود به صحبت می کنند به او در حالی که او در حال اجرا بود که او را نادیده گرفت اما سپس او شنود گذاشته روی شانه او.

“من برگشتم و او یک تفنگ” زن که خواسته کانال 2 اخبار به ناشناس باقی می ماند گفت: در آن زمان. “من حتی نمی دانم اگر او حتی گفت: هر چیزی. من فقط گفت: “شما چه می خواهید؟'”

واکر می خواستم او را به گوشی پول و کلید آن او داد و به او قبل از او زد. پلیس بعد با استفاده از دوربین های مدار بسته شناسایی واکر به عنوان مظنون انتشار چند عکس از او را به امید ساخت بازداشت.

مرتبط: مرد متهم به سرقت Beltline هل دهنده ID می خواهم

حتی اگر او دستگیر شد هفته بعد در Decatur, او در حال حاضر متهم شده است از سه بیشتر سرقت های مسلحانه از جمله دو carjackings.

او به تلاش carjacking مارس 29 و موفق carjacking روز بعد نیز فرود آمد و دو نفر از همدستانش در زندان است. 16-year-old اطفال دریافت 10 سال حکم زندان در ماه گذشته در حالی که جسی لی, Ashford, 23 صرف دو ماه در زندان برای او در بخشی از این طرح است.

واکر و نوجوانان اقدام به سرقت برده یک مرد 2020 BMW در زور اسلحه, در حالی که همچنین سرقت قربانی اعتباری خود را در اتومبیل و سایر وسایل شخصی. Ashford مورد استفاده قرار گیرد به سرقت رفته کارت های اعتباری برای خرید آیتم های مختلف از جمله پیتزا و سیگار و بنزین است.

بیشتر: نوجوان محکوم به اعدام در carjacking; مورد به سرقت از Beltline هل دهنده 2 نفر دیگر

پیش از محاکمه او بود که برنامه ریزی شده برای هفته آینده واکر التماس کرد گناه را به تشدید حمله با سلاح مرگبار ربودن یک خودرو در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از جنایت و سرقت مسلحانه, نوکرک گفت.

در علاوه بر این به زندان زمان واکر را به خدمت پنج سال در مشروط شدن.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>