انسان محکوم به زندگی برای ضرب تیراندازی شریک در طرح تقلب

یک مرد بود که قبلا در آتلانتا “تحت تعقیب” لیست دستور داده شد به صرف بقیه عمر خود را در زندان پس از اینکه به جرم تیراندازی و قتل شریک زندگی خود را در یک بانک طرح تقلب.

Brejon Nabors, 29, شد, محکوم به زندگی به علاوه پنج سال در ارتباط با مرگ 32 ساله Mondavius میلان, Fulton County دفتر دادستان منطقه گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

با توجه به دادستان Nabors و میلان خواهد سپرده جعلی چک و حواله و سپس برداشت وجوه قبل از بانک معکوس معاملات.

مرتبط: انسان در آتلانتا پلیس ‘most wanted’ لیست اسیر در ماساچوست

در آوریل 3, 2018, مردان و دو نفر دیگر سوار به یک بانک به برداشت وجوه از حساب. Nabors بود در جلوی صندلی مسافر و میلان بود و در صندلی عقب پشت سر راننده.

در برخی از نقطه Nabors متهم میلان از سرقت پول از او Fulton دادستان منطقه Paul L. هوارد گفت. میلان آن را تکذیب کرد و جفت شروع به بحث. Nabors سپس از جیبش یک تفنگ متصلب آن و گفت: “جایی که من (expletive) پول؟”

میلان رسیده بیش راننده را از شانه برداشت و چرخ و ارسال خودرو از جاده خارج و به یک فیلد با توجه به دادستان.

Nabors و میلان جنگیدند بیش از تفنگ و مبارزه ریخته بیرون از ماشین. Nabors در نهایت تفنگ و گلوله میلان در پشت و در شکم هوارد گفت.

میلان زد از زمین و سقوط در وسط سایت بارسلونا, جاده, جایی که او درگذشت.

پس از تیراندازی Nabors فرار به بدفورد ماساچوست با توجه به هوارد. او قرار بود در آتلانتا اداره پلیس “تحت تعقیب” لیست در ارتباط با میلان مرگ است.

ماموران در نیو بدفورد در بر داشت Nabors زمانی که آنها در خدمت یک حکم کسی دیگری در مه 21, 2018, AJC.com قبلا گزارش شده است.

بیشتر: قتل مشکوک در زمین آتلانتا ‘most wanted’ لیست

Nabors “صعود از پنجره اتاق خواب در طبقه دوم و اقدام به فرار از محل اقامت” کارآگاه متی رودریگز گفت: در آن زمان. “آقای Nabors شد در حال اجرا و پریدن بر روی سقف باعث اختلال در محله” قبل از او دستگیر شد.

او را نه به نام خود را به ماساچوست troopers اما Nabors ” هویت تایید شد از طریق یک ملی, اثر انگشت, پایگاه داده, با توجه به هوارد. او سپس تحویل به آتلانتا برای محاکمه.

Nabors محکوم شد جمعه, قتل, جنایت, قتل, تشدید حمله و در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از جنایت و در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم به گفته هوارد. او قبلا به جرم سرقت و سرقت با دریافت در کاب کانتی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de