مرد به ضرب گلوله در طول نوار لغزنده جرم و جنایت در شمال غربی آتلانتا گاز ایستگاه پلیس می گویند

پلیس در حال بررسی پس از یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در شکم در طول یک نوار لغزنده “(” جرم و جنایت در شمال غربی آتلانتا ایستگاه گاز پنج شنبه شب.

حادثه اتفاق افتاده در QuickTrip در 1678 هاول آسیاب جاده فقط قبل از 8 p. m., آتلانتا, پلیس گفت:. مردی که ضرب گلوله کشته شده بود هشدار در صحنه گرفته شده بود به Grady بیمارستان یادبود.

یک نوار لغزنده جرم است که کسی که برگ های اتومبیل خود را در حال اجرا و یا قفل اجازه می دهد کسی به داخل خودرو آن را سرقت و یا اقلام داخل خودرو.

یک زن گفت: ماموران که او با قربانی استفاده از گاز ایستگاه پمپ هوا هنگامی که یک مرد با پوشیدن لباس زرد hoodie زد تا به وسیله نقلیه خود را و باز کردن قفل درب آتلانتا سخنگوی پلیس TaSheena براون گفت. مظنون به سرقت کیف پول خود را که نشسته در صندلی جلو.

مرد او بود که دیدم چه اتفاقی افتاد و پس از تعقیب مظنون اما در روند براون گفت.

 

مظنون به فرار از صحنه در یک SUV همراه با مرد دیگری, او گفت:. خودرو گذشته بود دیده رانندگی جنوبی در فلوریدا خیابان.

پلیس به دنبال مظنون است. محققان همچنین به دنبال از طریق نظارت تصویری به سعی کنید به خوبی شرح مظنون است.

هر کسی با اطلاعات در این حادثه خواسته است برای تماس با CrimeStoppers در 404-577-8477 یا آنلاین در www.StopCrimeATL.com. راهنمایی را می توان به صورت ناشناس و اطلاعاتی که منجر به بازداشت و کیفرخواست در این تحقیق می تواند کسب tipsters تا به 2000$.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im