مرد به ضرب گلوله کشته و پس از hourslong SWAT بن بست در آگوستا متل

یک مرد به ضرب گلوله پس از یک hourslong SWAT بن بست در آگوستا متل با توجه به GBI.

گلدی Bellinger, 39, از Williston, کارولینای جنوبی, کشته در این حادثه آغاز شده است که حدود 8:30 p. m. روز شنبه در یک سوپر 8 GBI سخنگوی نلی مایل کرد و گفت: در انتشار اخبار.

Richmond County sheriff نمایندگان فرستاده شد به متل در واشنگتن جاده در نزدیکی I-20 برای سلامتی, بررسی با توجه به انتشار. Bellinger بود که یک مهمان از متل سنگر خود را در داخل اتاق خود و حاضر به صحبت با نمایندگان.

یکی از نمایندگان متوجه Bellinger تا به حال اسلحه مایلز گفت. در برخی از نقطه Bellinger اشاره کرد و آن را در نمایندگان با توجه به GBI.

ریچموند تیم SWAT در پاسخ به این صحنه و تلاش برای مذاکره با Bellinger اما او شروع به تیراندازی در آنها مایلز گفت. سه SWAT اعضای بازگشت آتش و Bellinger بود رسید.

با مگس کش زدن تیم در زمان Bellinger به بیرون از اتاق و خدمات پزشکی اورژانس سعی در ارائه کمک به او. اما مرگ او در حدود 11:30 p. m.

Bellinger بدن گرفته شد به GBI Crime Lab برای کالبد شکافی. هیچ افسران صدمه دیده در این حادثه.

این GBI نامیده می شد به بررسی تیراندازی مرگبار. این تحقیقات توسط 30th نوع خود است که آژانس باز کرده است در سال 2020 مایلز گفت.

The Atlanta Journal-Constitution همچنین آهنگ افسر-درگیر تیراندازی که اصلا شامل GBI و تعداد کسانی که گاهی متفاوت از GBI شمارش.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de