مرد شات سگ همسایه دو بار در سپلدینگ شهرستان برای ‘بسته او را به” پلیس می گویند

تجديد شهرستان است متهم به رانندگی به خانه همسایه و تیراندازی یک چوپان آلمانی دو بار گفت: “شاید که بسته خواهد شد او در حال حاضر” مقامات گفت.

آلن Cossitt Glover, 41, از بروکس چهره سه اتهام از جمله یک جنایت پس از 9 حادثه با توجه به تجديد شهرستان کلانتر دفتر حادثه گزارش. سگ نیاز به عمل جراحی اما جان سالم به در برده اند.

معاون نامیده می شد به 1500 جلوگیری از خط نهر جاده بعد از سگ به ضرب گلوله کشته شد دو بار از طریق یک حصار این گزارش گفت:. صاحب سگ یک زن 73 ساله گفت: معاون که یک مرد او نمی دانست سوار به خانه اش و در حصار سه بار.

قبل از فرار از صحنه در یک GMC وانت مشکوک گفت که امیدوار است این حادثه خواهد آرام کردن سگ با توجه به گزارش.

معاون یافت دو 9 mm پوسته پوسته خارج از حصار در حالی که سوم شد در داخل حصار این گزارش گفت:. سگ که نام Lazer دچار زخم دهان و قفسه صدری است.

با توجه به GoFundMe صفحه سگ تا به حال به بازدید از دو بیمارستان های حیوانات و گلوله قطعات باقی می ماند در Lazer قفسه سینه و حفره شکم. صفحه ای که در حال جمع آوری پول برای سگ صورتحساب های پزشکی اضافه شده است که بیشتر اعمال جراحی ممکن است.

مرتبط با: مجروح پیت بول منجر به مواد مخدر و سلاح اتهامات ماریتا جانی

بعد از آن شب معاون دریافت تماس است که تیراندازی مشکوک ممکن است در 900 بلوک از جاده این گزارش گفت:. دو خانه در یک سوم از یک مایل از یکدیگر است.

زمانی که معاون کردم به خانه او متوجه یک GMC Sierra پارک شده بود در خارج از این گزارش گفت:. گلوور جواب درب و گفته بستری برای عکسبرداری از سگ.

او گفت که او شکایت چندین بار به مالک در مورد پارس اما هیچ چیز انجام شده بود که “شروع به ظروف سرباز یا مسافر با خود سر” با توجه به گزارش.

گلوور دستگیر شد جنایت شمارش حیوانات ظلم و ستم در علاوه بر این به جنایی تجاوز و بی پروا رفتار اتهامات این گزارش گفت:. او رزرو شده به Spalding زندان شهرستان است.

از شنبه بعد از ظهر را نشان نمی دهد تا در این زندان زندانی فهرستی به احتمال زیاد به معنی او اعطا باند و منتشر شد. AJC.com رسیده است به کلانتر را برای اطلاعات بیشتر.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>