مرد به ضرب گلوله به مرگ در حالی که رانندگی در I-75 در شمال غربی گرجستان

یک northwest Georgia مرد بود به ضرب گلوله در سر کشته و به عنوان او سوار بر I-75 پس از یک شب در یک نوار با همسر خود و با توجه به کتوسا شهرستان کلانتر دفتر.

مدت کوتاهی قبل از ساعت 3 صبح یکشنبه نمایندگان نامیده می شدند به من-75 عازم جنوب درست در جنوب خروج 348 های کلانتر, گفت:. راننده 35 ساله Noel لوپز از دالتون مرده بود در داخل خودرو متوقف شد در این بین زمانی که نمایندگان رسید.

به گفته محققان لوپز و همسر و دوست و مسافران در ماشین. سه رفته بود به Chattanooga بار حدود 11 p. m. روز شنبه و مصرف الکل برای چند ساعت دو پلیس گفت.

“اظهارات به دست آمده از سرنشینان نشان می دهد وجود دارد متقابلا فیزیکی داخلی استدلال در بین Noel لوپز و همسر خود را در صندلی جلو در حالی که آنها در حال سفر بودند پایین بزرگراه میان ایالتی” کلانتر را در آن نوشته شده Facebook صفحه. “تفنگ درگیر شد و آن را مرخص قابل توجه آقای لوپز در سر.”

بین بسته شد در مورد 2½ ساعت در طول تحقیقات اولیه یکشنبه. این GBI را انجام کالبد شکافی بر روی لوپز کلانتر شدهاند.

هیچ تفهیم اتهام شده بود واصل که از اواخر روز دوشنبه. هر کسی با اطلاعات در مورد خواسته است برای تماس با کلانتر ،

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>