مرد به دنبال در Clayton County تیراندازی که در سمت چپ 7 ساله پسر مرده

Clayton County نمایندگان درخواست عمومی برای کمک به یافتن یک مرد می خواستم در ارتباط با تیراندازی که منجر به کشته شدن 7-در سال های بعد از ظهر شنبه.

کودک که نه شناخته شده بود اصابت یک گلوله ولگرد در حالی که او در داخل خانه اش در 1600 جلوگیری از لمانت خیابان در کانلی, AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط: 7 سال از کشته شدن با گلوله ولگرد در Clayton County; 18 ساله زخمی

18 سال, پیر مرد که پلیس مورد هدف قرار گرفت در این تیراندازی به بیمارستان منتقل شد پس از ضربه. در روز سه شنبه نمایندگان گفت برادر بزرگش Darnell Hansa Howard است می خواستم در ارتباط با این حادثه است.

Clayton County پلیس گفت: تیراندازی شد که در نتیجه یک درگیری میان 18 سال, پیر و سرنشینان یک سدان. 7 ساله بود نه مربوط به نوجوانان و هیچ ربطی به اختلاف مقامات گفت.

هاوارد در حال حاضر می خواستم برای تشدید حمله با اسلحه و نقض خود را مشروط کلانتر ویکتور تپه روز سه شنبه گفت. او باید در نظر گرفته شود مسلح و خطرناک است.

او 5-پا-10 و حدود 160 پوند, مقامات گفت. هوارد یک امضا از یک “یک” بر بازوی راست او و یکی دیگر که می گوید “Grady نوزاد” نمایندگان گفت. او همچنین دارای یک نایک نماد خالکوبی بر روی دست چپ خود را.

“هر سرحال گانگستر در 5 مایل شعاع که در آن کودک کشته شد را احساس خشم کلانتر, تا کسی به ما می گوید چه کسی مسئول این” هیل گفت: در انتشار اخبار.

هر کسی که می بیند هوارد و یا می داند که محل نگهداری او خواسته است به تماس کلیتون شهرستان کلانتر دفتر در 770-477-4479. پاداش نقدی ممکن است در دسترس برای tipsters که Crime Stoppers در 404-577-8477 و اطلاعات ممکن است فرستاده شده به صورت ناشناس در کلانتر, نوک خط.

Clayton County police منتشر نشده هر گونه اطلاعات اضافی در مورد این پرونده با استناد به تحقیقات جاری.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de