مانوئل کاسترو تنظیم به صورت انفرادی زندگی در آتلانتا با آتلانتا ایالات

مانوئل کاسترو صرف تقریبا یک ماه انتظار برای رسیدن به آتلانتا ایالات.

وام خود را از Estudiantes در آرژانتین اعلام شد Feb. 10. چرا که از یک فرآیند دیگر برای تکمیل یک کار ویزا کوبا نمی پیوستن به این باشگاه تا 5 مارس.

و سپس هفت روز بعد MLS فصل متوقف شد به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

کاسترو روز دوشنبه گفت که او مایل نیست که روند ویزا می توانست کمی طولانی تر. تا به حال که اتفاق افتاده است به جای اینکه به تنهایی در یک آپارتمان در آتلانتا آمریکا شده است می تواند با خانواده و دوستان در زادگاه خود در اروگوئه و یا در آرژانتین.

“من نمی دانم اگر آن را بهتر است,” او گفت: از طریق یک مترجم. “این چیزی است که هیچ کس انتظار می رود. هر کس باید قوی برای دریافت از طریق این تجربه است. امیدوارم ما می توانیم به زندگی عادی به زودی.”

کاسترو نیست در این مورد شکایت جدید دوشنبه طبیعی.

زمانی که او وارد در آتلانتا او در یک هتل. اما هتل بسته شده است. کاسترو رفت با هم تیمی اریک Remedi برای چند روز.

کاسترو گفت که او به اندازه کافی خوش شانس به امن یک آپارتمان چند بلوک از Remedi محل اقامت.

کاسترو گفت که او خرج می کند و خود را صبح و بعد از ظهر او را به خانواده و دوستان در اروگوئه. نوشیدن mate (سنتی نوشیدنی های کافئین دار در برخی از کشورهای آمریکای جنوبی), تماشای اخبار از آمریکای جنوبی و بازی فیفا در پلی استیشن نیز بخشی از روال خود را. منچستر سیتی شده است تیم خود را انتخاب شده است.

او گفت که او می رود به فروشگاه مواد غذایی یک بار در هفته به انبار کردن مواد غذایی است. او گفت که او در حال انجام بهترین خود را به غذا خوردن سالم به طوری که زمانی که به دلیل رزومه.

خبر خوب برای کوبا است و در زمان کوتاه با آتلانتا ایالات او به بازی برابر باشگاه امریکا در پا برای اولین بار از لیگ سری. او در 58 دقیقه با پنج راه فرار 3-0. او را به ضرب گلوله در هدف.

کاسترو گفت: این یک بازی دشوار است چرا که در عرض فقط چند دقیقه از شروع 2-0 نمره مجبور آتلانتا ایالات برای تغییر آن برنامه.

او گفت: این تیم شروع به بازی خوب اما باشگاه امریکا سوم نمره مجبور آتلانتا ایالات سعی کنید به انتخاب خود را به بالا و دوباره.

کاسترو گفت که او احساس راحت با توپ و هم تیمی های خود.

“این یک مشکل, نتیجه,” او گفت:. “ما هیجان زده می شوند و فکر می کنم ما می تواند به نوبه خود سری به اطراف است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>