بسیاری از نورکراس خانواده کار می کند اما به دام افتاده در تمدید اقامت هتل

آنها آمدند به مترو آتلانتا با امید یک زندگی جدید, اجاره یک خانه در دولوت و ثبت نام دو فرزند خود در مدرسه در حالی که آنها را برای مشاغل – او در پزشکی دولت او فروش اتومبیل.

آن را در زمان طولانی تر از آنها انتظار می رود برای پیدا کردن کار.

به اندازه کافی بلند است که ماریا و تونی فرناندز به حال مشکل خود را به پرداخت اجاره و اخراج شد. به دنبال یک عکاسی در آنها بررسی به تمدید اقامت هتل در نورکراس پرداخت 200 دلار در هفته است. آنها مانند بسیاری از دستمزد پایین کارگران که تا به حال پر از لکه های اعتباری و یا یک پچ از شانس بد که نمی توانید یک آپارتمان مناسب و معقول.

“ما فکر کردیم 90 روز است و ما از اینجا” تونی گفت. “اما این کار وضعیت بهتر نشد.”

شش سال بعد آنها شغل پسر خود را در حال کار و زندگی خود را دختر یک دبیرستان و سه تن از آنها هنوز هم زندگی می کنند در یک اتاق متل. “اگر شما به تنهایی این است که یک جای خوب اما اگر شما یک خانواده وجود دارد فقط هیچ حریم خصوصی” ماریا گفت.

و در حال حاضر ملی coronavirus بحران ساخته شده است که این وضعیت در تمدید اقامت و حتی بیشتر به مخاطره انداخته است. با زیان کار رود دولت فدرال منتقل شده است برای جلوگیری از — حداقل به طور موقت — اخراج از مستاجرها و سلب مالکیت از مالکان که نمی توانید پرداخت های ماهانه.

کسی که زندگی در یک متل است بدون حفاظت.

ماریا و تونی هنوز هم کار می کند. آنها قصد دارید یک آپارتمان با اواسط ماه آوریل به عنوان بخشی از متل به صفحه اصلی در یک برنامه آزمایشی با هدف حرکت 20 خانواده از تمدید اقامت به آپارتمان. پس از آن شرکت کنندگان خواهد بود مسئول برای خود اجاره, اما متل به خانه کمک خواهد کرد که برای پرداخت – و راهنمای آنها را از طریق حرکت می کند.

ایالات راه و شهر نورکراس در حال تقسیم 50000 دلار هزینه این برنامه در حالی که سنت وینسنت د پل گرجستان فراهم می کند داوطلبان آموزش دیده به عنوان caseworkers.

“آپارتمان نیست هدف” گفت: دنیس فیشر یک SVdP داوطلب و برنامه مدیریت. “هدف این است که مسکن پایدار.”

و ضرورت افزایش یافته است. یک متل می توانید بازی شیر یا خط کردن یک مهمان که نتواند یک روز پرداخت.

“آنها را در زندگی خود ماشین” فیشر گفت. “اگر آنها یک ماشین است.”

یک سخنگوی Intown سوئیت یکی از بزرگتر تمدید اقامت زنجیره ای روز دوشنبه گفت که این شرکت دستکاری اولویت است.

“ما در حال بررسی همه گزینه ها برای حمایت از مهمانان ما در طول این بی سابقه بار در حالی که به دنبال اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به طور موثر در حال اجرا ما موسسات ارائه خدمات برجسته به تمام خانه و مهمانان پرداخت کارکنان ما,” او گفت:.

یک سخنگوی تمدید اقامت امریکا ارائه شده احساسات مشابه.

“ما در حال حاضر در حال ارزیابی گزینه های بسیاری برای حمایت از ما مهمانان هتل در حالی که کار به اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به ارائه خدمات عالی مراقبت از همکاران ما و حفظ استانداردهای بالا در خواص ما در حالی که ارائه یک محیط امن و پاک کردن محیط برای مهمانان و همکاران” او گفت:.

Red Roof Inn که صاحب HomeTowne Studios روز دوشنبه گفت که فردی متل مستقل هستند داده نشود. اما سقف قرمز گفت: این توصیه است که آنها ارائه نامشخص “مهلت” برای مهمانان که نمی تواند پرداخت.

راه متحده قبلا به طور مشترک با بودجه یک برنامه مشابه با شهر کالج پارک بود و 75% میزان موفقیت, گفت Protip Biswas, معاون رئیس جمهور برای بی خانمانی در ایالات راه بیشتر آتلانتا.

وضعیت شایع است. در حالی که وجود دارد هیچ دیتا اجتماعی سازمان ها و مقامات محلی می گویند هزاران نفر از خانواده های شاغل در مترو آتلانتا زندگی در هتل ها – به طور کلی پرداخت توسط هفته و یا حتی روز به روز.

وجود دارد حداقل 10,000 خانواده ها در تمدید-اقامت در متل “اما شاید 20000 یا 30000,” Biswas گفت.

“آنها در حال کار ضعیف است. ما تمایل به چشم پوشی از آنها را به خاطر آنها بی خانمان نشده است. هیچ کس تا به انجام یک مطالعه به جز در نورکراس. و بود که چشم باز کن.”

خدمت Norcross ، به دو نیم تقسیم توسط چندین بزرگراه دارای غلظت بالایی از متل است. اتوبوس به هتل چیدن کودکان در اوایل صبح زمانی که مدرسه باز است رها کردن آنها را در بعد از ظهر.

این Gwinnett مسکن Corp. فرستاده کارگران به دست کشیدن بر روی درب در هتل ها در طی دو ماه گفت Lejla Prljaca رئیس اجرایی است.

نتیجه: 84 درصد از کسانی که پاسخ داده بودند زندگی وجود دارد, او گفت:. “کاملا چند از هتل های 100% اشغال شده توسط خانواده است. و اکثریت قریب به اتفاق آنها کار می کنند.”

در حالی که نورکراس دارای غلظت بالایی از تمدید-اقامت هتل – 14 – آن است که منحصر به فرد است.

مایکل مورفی رئیس دستیار ویژه پروژه ها در شهرستان کاب گفت کاب نشده است قادر به انجام یک نظرسنجی مشابه اما او فکر می کند در نتیجه می تواند به صورت موازی.

“من فکر می کنم این یک مشکل گسترده,” او گفت:.

مورفی تخمین می زند که این شهرستان دارای حدود 30 تمدید اقامت هتل ها و متل, به طور متوسط حدود 100 اتاق هر کدام با حدود یک سوم از آنها اشغال شده توسط خانواده است. اتوبوس مدرسه معمولا بلند کردن و رها کردن دانش آموزان در هتل ها.

“مدارس بسیار نگران” او گفت:. “بنابراین بسیاری از کودکان در این طولانی باقی می ماند. آن boggles ذهن است.”

این یک وضعیت خوب برای بزرگسالان بلکه برای کودکان, این یک دستور العمل برای مشکل: تنگ ترتیبات کمی حریم خصوصی هیچ فضای بازی و در برخی از هتل ها و نرخ بالای جرم و جنایت است.

خانواده ها در مترو آتلانتا طولانی باقی می ماند به طور معمول پرداخت بین $و 200 $325 هفته.

چه آنها پرداخت متل است که اغلب به همان اندازه به عنوان آنها را برای پرداخت اجاره برای خانه های معمولی. و البته بخش بزرگی از این مشکل: چهار نفر از 10 مترو آتلانتا کارگران را کمتر از $15.40 یک ساعت – حدود $32,000 یک سال است که $2,667 یک ماه – به گزارش موسسه بروکینگز. متوسط اجاره یک آپارتمان دو خوابه در نورکراس است در مورد $1,390 یک ماه با توجه به آپارتمان لیست.

این بدان معناست که خانواده ها در حال کشش هر ماه پس از هزینه های غیر منتظره – یک ماشین, یک مشکل پزشکی – می توانید چرخش آنها را به بزهکاری و اخراج.

و هنگامی که شما از دست یک آپارتمان می توان آن را گران به دیگری دریافت کنید. به طور معمول صاحبخانه نیاز است که مستاجر آینده نگر پرداخت سپرده همراه با یک ماه اجاره به عنوان هزینه های نرم افزار.

بسیاری از کارگران است که می تواند استطاعت به پرداخت اجاره ماهانه در تلاش برای آمد تا با $2000 $تا 3000 مورد نیاز برای شروع اجاره دوباره. این نورکراس برنامه کمک می کند تا شرکت کنندگان با fronting کسانی که پرداخت به موجر.

این برنامه فراهم می کند جلسه هفتگی با Clearpoint نه برای سود سازمان ارائه می دهد که مشاوره مالی. هر یک از شرکت کنندگان نیز یک سنت وینسنت مورد کارگر به آنها کمک فیشر گفت.

“این کاملا متفاوت تجربه زمانی که شما یک مورد کارگر است که طول می کشد شما را به دست می گیرد و می گوید:” اجازه دهید به Clearpoint و پیدا کردن چگونه به مسئولیت رسیدگی به امور مالی و یا چه کسی می گوید ” من قصد دارم به رفتن با شما به نگاهی به آپارتمان.'”

همه جوامع باید همان دیدگاه است.

اسنلویل که تنها یک اقامت طولانی مدت در هتل به تازگی به تصویب رسید یک فرمان شهرستان که محدودیت چگونه مهمانان را می توان در یک تمدید اقامت: 180 روز متوالی حداکثر است.

طرفداران گفت: موضوع ایمنی با استناد به گزارش دولت که تمدید اقامت هتل ها اغلب تبدیل به هاب برای قاچاق جنسی فحشا و مواد مخدر نقض.

این Gwinnett County وکیل به طور کلی ذکر نگرانی های مشابه در مورد تعداد جنایات در نورکراس هتل ها.

در اواسط ماه فوریه Quwahana اندرسون نشسته بر روی لبه تخت او در نورکراس هتل که در آن او پرداخت 280 $در هفته به علاوه هزینه برای تازه منسوجات. دو نوجوانان خواب با هم در دیگر تخت.

از او می خواهم زندگی وجود دارد از ماه ژوئن و صحبت کردن در مورد این وضعیت با یک خبرنگار او teared ، “این سخت است. بچه ها من به طعنه در مدرسه بچه های دیگر تماس با آنها را بی خانمان.”

او تا به حال نقل مکان کرد و از Macon, پیدا کردن یک شغل به عنوان یک مشتری-خدمات هرزه در یک شرکت بزرگ الکترونیک در الفرتا و بدانند او می خواهم ماندن فقط چند ماه او گفت:. “این اولین بار است که من در یک وضعیت شبیه به این. من هرگز خودم را به عنوان بی خانمان اما که آنچه در آن است.”

اندرسون نمی تواند کنار هم قرار دادن پول او نیاز به پرداخت برای یک آپارتمان. به علاوه او یک شطرنجی سابقه اعتباری و او مدیون چندین هزار دلار برای دوره های آموزشی در, برای سود ،

اما او شروع به کار با متل به خانه که ارائه راهنمایی در مورد بودجه بندی شخصی و سپس پرداخت هزینه های نرم افزار سپرده و اجاره ماه اول — در مورد $2,500 – که او مورد نیاز برای یک آپارتمان سه خوابه.

یک کلیسا گروه کمک کرد تا سهام خود را در شربت خانه. یکی دیگر متعهد را در مبلمان است. در مارس 6, او را برداشت تا بچه ها خود را و آنها را به خانه جدید خود را.

متل به خانه ساخته شده پرداخت به صاحبخانه و او آپارتمان برای $1,050 یک ماه.

وضعیت بدست پیچیده تر برای Fernandez, خانواده, آماده به حرکت به یک آپارتمان با برنامه کمک کند. با گسترش coronavirus کلیسا گروه متوقف شده ارائه مبلمان بنابراین خانواده حرکت خواهد کرد و بدون هیچ. آنها نمی خواهید به صبر کنید.

“آن را در محل مناسب” ماریا فرناندز گفت. “مارس نمی تواند به اندازه کافی سریع.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>