علامت Richt پوشیدن Georgia Tech دنده ‘کمی متفاوت’

این جریان از بازدید کنندگان به Georgia Tech بهار در عمل انجام شده یک عدد تعجب آور از مهمانان به مربی جف کالینز’ شیوه های این بهار. خانواده های کت زرد’ بازیکنان حضور داشتند و شنبه و یکشنبه به عنوان Tech استخدام. Tech دانشجویان دعوت شدند یکشنبه. صبح روز سه شنبه آن موسسه اساتيد.

های حاشیه براک فوتبال تمرین تسهیلات با آنها بود در نگاه اول بیشتر محتمل مهمان سابق UGA (و میامی) مربی علامت Richt که میراث در آتن شامل سرکش کنترل Tech-گرجستان سری خود را در طول 15 سال تصدی خود به عنوان Bulldogs مربی.

چه ظاهر خود را حتی بیشتر نامطلوب بود نزد او در نیروی دریایی پیراهن کش ورزش با هم پیوسته “GT” آرم. شاید این تنها تصویر شگفت انگیز تر خواهد بود برای سابق Tech مربی Paul Johnson به سنگ قرمز و سیاه و سفید بین هجز از ورزشگاه سانفورد.

Richt هدف در بازدید از عمل – به عنوان مهمان استقبال – از یک تیم است که یک بار یک دشمن قسم خورده را فراهم می کند برخی از زمینه و شاید ممکن است محور طرفداران هر دو تیم خاموش فضایی. Richt شده است یک تحلیلگر برای ACC شبکه ای از کانال راه اندازی در ماه اوت و در شروع یک تور از لیگ اعضا برای دیدار با مربیان و دریافت به دانستن و ارتقای تیم خود را.

“پوشیدن Georgia Tech دنده کمی متفاوت برای من بدیهی است اما این که بخشی از این طرح به پوشیدن همه دنده در حالی که شما در جای خود” RIcht گفت: AJC. “شما می خواهید به افتخار و احترام است. اما من درمان واقعا خوب شده و همه آن را درک.”

Richt و پسرش, جان, وارد, قبل از 6 صبح شنبه نشستن در کارکنان و جلسات تیم قبل از تماشای تمرین. به عنوان کت از طریق رفت و پنجمین عمل از بهار Richt و جان تماشا خفا از حاشیه. او از جیبش تلفن خود را برای ضبط یک ویدیو از مربی جف کالینز در حال اجرا یک گردش مته. او تا به حال جان گرفتن یک عکس از او با “هرج و مرج Cruzer” یک طلا و یک سرعت دوچرخه اعطا شده است که به بازیکن دفاعی که نشان می دهد که بیشترین تلاش و ایجاد ترین هرج و مرج در عمل قبلی.

“من دوست دارم (با تکنولوژی عمل),” Richt گفت. “مربی Collins پر انرژی است ، عمل آنها راه آنها همه چیز را – با تعداد زیادی از شور و شوق. او می داند که چگونه برای ایجاد انگیزه.”

او یک دوز کامل از Collins’ روش.

“من فقط به او را می دانم از طریق توصیف کار خود را در سال گذشته و گوش دادن به او صحبت می کنند, صحبت مثبت به برنامه” Richt گفت. “بچه ها در پاسخ من فکر می کنم.”

Richt نبود تنها سابق گرجستان فوتبال کارمند در محل و نه حتی تنها کسی پوشیده فناوری رنگ. در اواخر تمرین او در گفتگو با استخدام کارمند توماس Guerry که مشغول به کار در Richt کارکنان در فوتبال عملیات و سپس استخدام بین 2010-13.

Richt همچنین قادر به تماشای یکی از بازیکنان سابق. گیرنده گسترده مارکز Ezzard شد در میامی برای 2018 فصل و استخدام در خارج از استوک بریج بالا, قبل از انتقال به فن آوری. این بود آخرین Richt سه فصل با طوفان.

“من دوست دارم Quez,” Richt گفت. “بچه بزرگ. او خواهید بود مناسب است. او هدف قرار دادن این محل در زمان مناسب. و آن را به خانه برای او بیش از حد.”

تکنولوژی بازیکنان و مربیان به خوبی آگاه از مهمان خود را.

“او به اندازه کافی در حال حاضر حذف (از UGA) که او همه حق با من” در حال حاضر خط دفاعی مربی و فناوری افسانه مارکو کلمن گفت: با خنده.

به عنوان عکس از Richt در Tech منتشر شده در رسانه های اجتماعی اظهار نظر در توییتر, گفتگوی بورسی شد به طور معمول متفکر و نجیبانه.

“این یکی از بدترین چیزهایی است که من تا کنون دیده ام” یک UGA فن در پاسخ به Richt عکس از خود در لابی Tech football دفاتر پوشیدن پیراهن کش ورزش با عنوان “به کسی نگو!” یکی دیگر از فن Bulldogs پاسخ داد: “من چشم در حال سوختن است.”

به عکس توییتی از Richt در حاشیه در عمل هنوز در تکنولوژی دنده یک کت فن نوشت: “کسی که پرچم این برای محتوای نامناسب.”

حداقل یک عنصر Richt بازدید به طور کامل قابل پیش بینی است. پس از تمرین به پایان رسید او و پسرش شد مهمان کالینز به عنوان به خوبی به عنوان قدرت-و-تهویه مربی لوئیس Caralla شخصیت-مربی تیم توسعه جرثقیل مور و فوتبال عملیات مدیر اسکات والاس برای ناهار در یک رستوران در خیابان 5 در Midtown فاصله پیاده روی از میدان تمرین.

وفل خانه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de