مارتین لوتر کینگ جونیور سابقه بازداشت در شهرستان Fulton به حذف

آخرین چیزی که مارتین لوتر کینگ جونیور همیشه می خواستم به انجام بود دستگیر کنید.

بنابراین در اکتبر. 19, 1960 زمانی که او و ده ها تن از جوانان معترض دستگیر شدند و در مرکز شهر آتلانتا برای شرکت در تحصن در تظاهرات در غنی فروشگاه, تنظیم کردن یک سری از وقایع تاریخی او ویران شد.

“شاه نمی بود دستگیر شد. او نه مانند John Lewis” گفت: پادشاه شرح حال Clayborne کارسون با اشاره به بعد مکالمه شاه با همسرش Coretta اسکات که در آن او گفت که تنهایی از زندان بود بیش از حد دشوار است به یاد و اضافه کرد: “او فقط خراب شد و گریه کرد و سپس او احساس شرمنده از خود است.”

“حتی غنی را بازداشت” کارسون همچنان ادامه دارد. “من نمی معنا که منظور او را دستگیر و هنگامی که او آمد به غنی را در آن روز.”

در 39 سال بر روی زمین و 13 سال به عنوان رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکا به شاه دستگیر شد و بیش از 20 بار بیشتر در جنحه مربوط به اعتراض مدنی.

حداقل یک بار در سال 1960 حادثه که منجر به حکم زندان دستگیر شد در شهرستان Fulton.

اکنون در آستانه سالگرد کینگ در 4 آوریل سال 1968 ترور Fulton County وکیل ژنرال کیت Gammage وعده داده است برای روشن شدن سابقه کیفری خود در شهرستان.

“من همیشه در ذهن من چه تأثیری خواهد داشت اگر ما حذف رکورد دستگیری مارتین لوتر کینگ جونیور و دیگر حقوق مدنی معترضین و به نام کسانی که بازداشت آنها چه بودند – بر خلاف قانون اساسی و مغرضانه دستگیری گفت:” Gammage, 48. “وجود دارد یک شکاف بین عدالت اجتماعی مربوط به تظاهرات و فعالیت و درست یک جرم جنایی. و چه معترضان و فعالان مبارزه شد برای باقی می ماند یک مانع برای دیگر شهروندان امروز.”

Peniel E. یوسف استاد در LBJ دانشکده امور عمومی و دپارتمان تاریخ در کالج هنرهای لیبرال در دانشگاه تگزاس و یک عالم برجسته از “قدرت سیاه مطالعات گفت:” پادشاه رکورد باید پاک “به عنوان یک موضوع سیاسی و حقوقی و اخلاق.”

“رکورد باید حذف این معنا که جامعه و مارتین لوتر کینگ جونیور بودند آنهایی که به جرم جنایات خشونت آمیز و غیر قانونی علیه سیاه بدن در این نسل” گفت. “این مهم است به رسمیت شناختن است که به عنوان یک نتیجه به گسترش معاصر مفاهیم گناه و بی گناهی به عنوان ما سعی می کنیم به دنبال گسترده عدالت کیفری اصلاحات در دولت گرجستان و ملی باشد.”

از بین بردن یک یوغ

آن را بخشی از یک جنگ صلیبی است که Gammage شده است در پس از انتخاب شدن در سال 2016.

پس از سال 2017 Gammage — Fulton پیشرو بزه دادستان — پاک است این پرونده از بیش از 3000 افرادی که تا به حال غیر خشونت آمیز و سطح پایین اتهامات حلق آویز بیش از سر خود را. خود را بزه expungement بخش رایگان ارائه می دهد در طول سال دسترسی برای مردم — که به اتهام جرایم مانند در اختیار داشتن ماری جوانا و یا جنایی خاطی — درخواست برای آنچه که رسما شناخته شده به عنوان سابقه کیفری محدودیت.

“برخی از افرادی که سوابق ما حذف شد و در 70s خود را که می تواند به مسکن ارشد برای دستگیری 20 سال زودتر برای $15 بد چک و یا سرقت یک قرص نان” Gammage گفت. “آنچه مردم گفته اند که از آن شده است از بین بردن یوغ از اطراف گردن خود را.”

مطالعات اخیر نشان داده اند که یک پاک رکورد افزایش احتمال اشتغال 22 درصد و به طور متوسط درآمد سالانه افزایش دلار 5,760.

داگ عمار, زمان مدیر اجرایی گرجستان عدالت پروژه گفت: بیش از 4.4 میلیون نفر در گرجستان به نوعی از سابقه کیفری.

“داشتن یک رکورد می تواند تداخل با همه نوع فرصت قانونی ، آن متوقف می شود و آنها را از انجام آنچه می خواهد همه آنها را به انجام مراقبت از خود و خانواده و کیفیت زندگی” عمار گفت. “حتی پس از مرگ این ارسال سیگنال و آموزش مردم در مورد تاثیر سیستم عدالت کیفری. اگر دکتر شاه بود که موضوع را با همه که او فکر می کنم چقدر تاثیر این است که برای مردم فقیر و مردم از رنگ که اصلا دسترسی داشته باشید؟”

پادشاه, دستگیری

با توجه به مرکز این سازمان تاسیس خود را پس از ترور شاه دستگیر شد 30 بار. بسیاری از آنها درگیر نوعی از فعالیت و بسیاری از آنها جنحه از جمله:

  • اولین دستگیری در آمد Jan. 26, 1956 زمانی که او دستگیر شد, Montgomery, Ala., به عنوان بخشی از یک کمپین برای ارعاب اتوبوس boycotters. چهار روز بعد در ژانویه. 30 و پادشاه را بمباران شد. در ماه مارس پادشاه دوباره دستگیر شد همراه با رزا پارکس به اتهام سازماندهی Montgomery Bus Boycott.
  • او دستگیر شد و دو بار در سال 1958. یک بار برای loitering و دو روز بعد برای نافرمانی یک افسر پلیس و جریمه $14.
  • در سال 1961 او دستگیر شد در آلبانی به صورت مانع در پیاده رو و راهپیمایی بدون مجوز.
  • شاید معروف ترین بازداشت اتفاق افتاده در تاریخ 12 آوریل سال 1963 زمانی که او و رالف Abernathy دستگیر شدند در بیرمنگام نشان دادن بدون مجوز. آن را در طول زمان خود را در زندان که او نوشت: “نامه ای از زندان بیرمنگام.”
  • کارسون کینگ شرح حال گفت: پادشاه را تنها اتهام جنایت آمد و در سال 1960 زمانی که او اولین کسی تا کنون با عنوان جرم جنایی متهم در ایالت آلاباما در تقلب مالیاتی. پادشاه متهم شده بود از جعل خود را در سال 1956 و 1958 آلاباما بازده مالیات بر درآمد. سفید منصفه او را تبرئه شد.

یوسف که آخرین کتاب “شمشیر و سپر: انقلابی زندگی مالکوم ایکس و مارتین لوتر کینگ جونیور” اثری آنچه که او خواستار “جنبش حقوق مدنی را قهرمانانه دوره” از سال 1954 زمانی که شاه بر روی صحنه آمد و در سال 1965 هنگامی که مالکوم ایکس ترور شد, به نام همه پادشاه دستگیری “بسیار قابل توجه است.”

“آنها نشان داده شده که چگونه ستمگران جامعه آمریکا بود و در بسیاری از زمینه همچنان ادامه دارد” گفت. “آنها قطعا هنوز هم طنین انداز در حال حاضر در سن جرم حبس. مارتین لوتر کینگ و نسل او سعی کردم به نوبه خود دستگیری از نشانگر شرم به نشان افتخار.”

Oct. 19, 1960

اما هیچ یک از این موارد تا به حال شخصی انشعابات که در آتلانتا بازداشت شده بود.

پنج ماه قبل از دستگیری او در مارس 4, پادشاه متوقف شد در دکالب شهرستان بدون هیچ دلیل دیگر از او رانندگی یک زن. قرض گرفته شده از ماشین او در حال رانندگی بود تا به حال تمام شده پلاک. و شاه که به تازگی نقل مکان کرد به گرجستان هنوز هم با استفاده از آلاباما گواهینامه رانندگی. گرجستان قانون مورد نیاز ساکنان جدید برای به دست آوردن مجوز جدید در 90 روز. شاه داده شد و یک بلیط و اجازه رفتن.

در سپتامبر. 23, 1960, شاه, به نظر می رسد قبل از قضاوت جواد اسکار میچل از دکالب شهرستان مدنی و کیفری دادگاه برای حل و فصل ترافیک بلیط. میچل را رد کرد و این اتهام را در صفحات منقضی شده. اما برای داشتن یک گرجستان مجوز او جریمه پادشاه $25 قرار داده و او را در مشروط شدن نیاز است که پادشاه “نباید هر گونه نقض قوانین فدرال یا ایالتی کیفری اساسنامه و یا شهرداری, احکام” برای یک سال.

کمتر از یک ماه بعد معلوم نیست اگر شاه در واقع می دانستم که او در مشروط شدن زمانی که او موافقت کرد به Lonnie پادشاه جولیان باند و Herschelle سالیوان درخواست برای پیوستن به آنها در اعتراض خارج از غنی و دستگیر کنید.

Lonnie پادشاه گفت: “بعد از آن “من نشان داد به او که او باید به زندان برود اگر او در نظر گرفته شده برای حفظ موقعیت خود به عنوان یکی از رهبران حقوق مدنی مبارزه است.”

اکراه, شاه رفت و با دانش آموزان است.

“عواقب برای او بزرگتر بودند دانش آموزان” کارسون گفت.

در اکتبر. 19 پادشاه و 25 نفر دیگر دستگیر شدند به خاطر امتناع از ترک فروشگاه پس از رد خدمات. آن خواهد بود اولین بار است که پادشاه را صرف یک شب در زندان است.

دستگیری نقض خود را دکالب مشروط و قاضی میچل او را محکوم به چهار ماه. مدت کوتاهی پس از اعتقاد خود را شاه بیدار شد خود را در سلول زندان در 3:30 صبح است. او دست به دستبند بود و آهن قرار داده شده است. او لود شد به عقب یک ماشین پلیس و رانده شده به گرجستان زندان ایالتی در ریدزویل.

“ریدزویل بسیار آسیب زا برای او” کارسون گفت. “آنها نمی به او بگویید که او در حال انتقال به. او نمی دانست که اگر آنها را به ضرب و شتم و یا او را بکشند و یا اینکه آیا آن را به معنای ترساندن او. آنها قطعا انجام است.”

معاون رئیس جمهور ریچارد نیکسون که در حال اجرا برای رئيس جمهور حاضر به دخالت. John F. Kennedy خود حزب دموکرات رقیب بود. برادرش رابرت کندی به نام قاضی میچل و شاه منتشر شد. پادشاه, پدر, پدر پادشاه مادام العمر جمهوری خواه علنا تایید کندی در انتخابات است که او به دست آورد و تنها با 112,000 رای.

نشان افتخار

هنوز Gammage حاکم فقط اثرات Fulton. دستگیری دیگر حتی یک در دکالب را شامل نمی شود.

“من می تواند یک طرفدار از شروع گفتگو در فولتن و تشویق دیگران برای انجام همان” گفت: Gammage عضو هیئت امنا در پادشاه پیر, کلیسا, Ebenezer کلیسای باپتیست.

Gammage گفت که او علاقه مند می شود در محو سوابق از تمام حقوق مدنی کارگران که دستگیر شده بودند در آتلانتا. یکی از کسانی خواهد بود برنارد لافایت دستگیر شد و در سال 1961 برای به چالش کشیدن قوانین لغو تبعیض نژادی مشخص در ایستگاه اتوبوس.

در حال حاضر یک استاد در دانشگاه لافایت گفت: او را به نوبه خود به پایین Gammage پیشنهاد اگر خواسته.

“من نمی خواهم مال من حذف. که بخشی از تاریخ من به عنوان یک حقوق مدنی کارگر گفت:” لافایت بود که بازداشت 30 بار.

“ما بازداشت شدند و برای به چالش کشیدن تبعیض نژادی سیستم. که لازم بود در جهت تغییر شرایط است.”

کارسون مدیر مارتین لوتر کینگ جونیور پژوهش و آموزش موسسه در دانشگاه استنفورد تا به حال سهم خود را از دستگیری به عنوان یک حقوق مدنی مدافع. او گفت که او به نفع پاکسازی سوابق افرادی که “درد و رنج دراز مدت عواقب کوتاه مدت و رفتار.”

“من می خواهم به طور کلی در بزه بودن حذف از رکورد. آن است که واقعا یک ایده خوب برای انجام این کار در یک راه” کارسون گفت. “هنگامی که شما انجام شما پرداخت بدهی های خود را که باید در پایان. متاسفانه آن نیست.”

اما کارسون دستگیر شد و دو بار در دهه 1960 به عنوان یک دانش آموز در UCLA یک بار برای عبور از جزوات در یک ایستگاه قطار گفت که او مطمئن است که اگر او می خواهم رکورد خود را حذف.

“این نشان افتخار است و آن تغییر نمی کند این واقعیت تاریخی که شما دستگیر شدند,” کارسون گفت.

اما Gammage در حال حرکت است ،

او گفت که او تا به حال مثبت گفتگو با پادشاه و خانواده خود را در مورد طرح و “نمی توانم آن را بدون حمایت کامل خود را.”

برنیس پادشاه مدیر عامل شرکت کینگ مرکز نمی تواند نظر رسیده است.

“این می تواند یک شیپور برای افراد دیگر که آنها می تواند به سوابق خود را تمیز و پاک و یک شانس دوم در رویای آمریکایی” Gammage گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im