نقاب در برابر coronavirus S. کره ای بازگشت دانش آموزان به مدرسه

سئول — کره جنوبی مدارس باز روز چهارشنبه برای اولین بار در این سال با ماسک-پوشیدن سالمندان بازگشت به کلاس پیشتاز از یک مرحله به مرحله طرح به بازگشایی تمام مدارس تحت پروتکل های دقیق برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

آغاز ترم بهار به تعویق افتاده است چندین بار از ماه مارس به کره جنوبی مبارزه اولین شیوع کروناویروس در خارج از چین با کلاس ها برگزار می شود آنلاین.

اما با روزانه coronavirus موارد به شدت پایین پس از یک مه به اوج معلمان با دماسنج و دست sanitisers استقبال سالمندان در ماسک در مدارس در روز چهارشنبه.

“مدارس شده اند مشتاقانه در انتظار همه شما دانش آموزان برای سه ماه گذشته” Cho Hee-yeon, سرپرست Seoul Metropolitan دفتر آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان در دبیرستان ورودی.

“از هم اکنون ما در حال ورود به یک مرحله مهم که در آن ما نیاز به موفقیت در هر دو مطالعات و (coronavirus) پیشگیری است.”

برخی از دانش آموزان با قرار دادن سلاح های خود را در اطراف دوستان خود’ شانه اما معلمان گفت: آنها را به نگه داشتن فاصله خود. خصوصی بهداشت پیمانکاران در موتور سیکلت سوار به جلو و عقب پاشش مواد ضد عفونی کننده.

تحت دستورالعمل های بهداشتی برای مدارس و دانش آموزان و معلمان باید پوشیدن ماسک به جز در زمان و خواسته به پاک کردن میز خود است. ویندوز باز خواهد شد به بهبود جریان هوا و میز با فاصله 1 متر (3 فوت) از هم جدا.

شروع با سالمندان دبیرستان مدارس را بازگشایی در مرحله بین 20 مه و ژوئن 1 به صورت تمام 5.5 میلیون ابتدایی, دانش آموزان متوسط و بالا.

وزارت آموزش و پرورش را نگه می دارد آهنگ از اینکه معلمان یا دانش آموزان باید یک تب با استفاده از آنلاین خود سیستم تشخیصی و هر کسی با دمای بیش از 37.5 درجه سانتیگراد (99.5 درجه فارنهایت) باید در خانه بمانند.

اگر هر دانش آموز آزمایش مثبت برای این ویروس کل مدرسه را تبدیل به کلاس های آنلاین تا زمانی که تلقی امن برای دانش آموزان به بازگشت.

کره گزارش شده 32 مورد جدید از نیمه شب سهشنبه مصرف ملی شمارش به 11,110 با 263 مرگ و میر. (گزارش شده توسط Sangmi Cha; گزارش های اضافی از Daewoung Kim; ویرایش توسط جاش اسمیت و استفان Coates)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im