کارشناس مسائل coronavirus به روز رسانی: مسابقات هنوز به عنوان برنامه ریزی شده

در حالی که آن را اغلب به نظر می رسد کارشناسی ارشد مسابقات در عمل در یک حباب سبز از آن خود ساخت وجود آمد یادآوری شنبه که سهام آن به همین نگران سیاره به عنوان هر کس دیگری.

در نور از رمان coronavirus/COVID 19 شیوع باشگاه گلف آگوستا ملی رئیس Fred ریدلی احساس مجبور به انتشار یک یادداشت در مورد وضعیت ماه آینده کارشناسی ارشد. که وضعیت بدون تغییر باقی می ماند رئیس گفت. در حال حاضر مسابقات و فرعی حوادث منجر به آن خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

ریدلی نوشت که آگوستا ملی شده است در تماس با طیف گسترده ای از مقامات از سازمان بهداشت جهانی به آتلانتا در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به مقامات محلی.

“به عنوان یک نتیجه از این همکاری” او نوشت: “و بر اساس دانش ما از این وضعیت در این زمان ما اقدام به برنامه ریزی برای آگوستا ملی زنان کار (آوریل 4) درایو چیپ و زدن توپ های ملی نهایی (5 آوریل) و کارشناسی ارشد مسابقات (مارس 9-12). ما ادامه خواهد داد برای بررسی در دسترس حقایق و اطلاعات با کارشناسان و مقامات ایجاد هشدارها و اقدام مناسب برای اطمینان از ایمنی همه درگیر.”

در پایان ریدلی هر چند انجام خدمت به عنوان یک یادآوری برای طبیعت همیشه در حال تغییر از شیوع ویروسی بیان کرد: “ما درک درک خود را به این موضوع همچنان به توسعه.”

که خبر آمد در پاشنه مشابه یکی از PGA Tour حاکی از این است که آن را در حال حاضر با توجه به تغییرات به ایالات متحده خود را برنامه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im