Mazzone: Soroka سرخ شده ‘بزرگ 1-2 پانچ به برنده سری جهانی با’

افسانه ای بریوز تبادل مربی لئو Mazzone نمی خواهید برای قرار دادن فشار اضافی بر روی مایک Soroka و حداکثر سرخ شده, اما زمانی که ارزیابی بریوز’ حال و آینده او نمی تواند کمک کند اما دیدن برخی از آنها گذشته است.

Mazzone در حال حاضر 71 مربی تحت بابی کاکس در سراسر بریوز’ شکوه سال از 1990-2005. او با حق رای دادن به سه نفر از جاودانه سالن از شهرت کوزه – گرگ Maddux جان Smoltz و تام Glavine – همراه با مجموعه ای دیگر از جمله استیو اوری و کنت Mercker.

بریوز برنده 14 متوالی عنوان بخش بیش از آن زمان با پنج لیگ ملی جهش و یک سال 1995 سری جهانی عنوان شده است. این سازمان پس از جستجو به پس گرفتن مدرک از این موفقیت است. به نظر می رسد در مسیر درست پس از این ادعا دو NL East عناوین.

در طول چند فصل گذشته این درخواست را طلیعه یک لیست از بازیکنان جوان بسیاری از آنها تحقق توانایی های بالقوه خود. این جوانان تا حد زیادی مسئول برای این تیم بازگشت به شهرت و آن را خوب شانس ماندن وجود دارد.

دو تا از ارقام مرکزی: Soroka و سرخ شده که اگر همه می رود بر این اساس خواهد بود چرخش وسایل برای دهه آینده. Soroka در اولین فصل کامل بود همه ستاره که قرار داده ششم در Cy جوان رای گیری. سرخ شده بود لحظه از درخشش خود در اولین کمپین به عنوان یک نویسنده در پایان با 4.02 عصر و 173:47 strikeout-به-نسبت به راه رفتن.

Soroka و سرخ شده در نظر گرفته چهره بریوز جدید-نگاه چرخش است. Mazzone هنوز هم نزدیک به پیروی از تیم و برد به تماشای پیشرفت ستایش سازمان به خصوص برای چگونه آن را به کار گرفته و اجرای جوانتر کوزه در رشته های.

در برخی از راه به عنوان او به تماشای بریوز,’ توسعه duo او نمی تواند کمک کند اما reminisce.

“چیزی که من در مورد Soroka من عشق خود را موند حضور” Mazzone گفت. “من عاشق راه او تغییرات سرعت و باعث می شود توپ حرکت می کند. اگر من می گویند او یک مرد فقیر گرگ Maddux که یک تعریف. وجود آرامش در جریان است. فقط تماشای تپه حضور و گوش دادن به او صحبت تماشای او می خواهم که مرا به یاد یک پارچ نه یک پرتاب کننده.

“سرخ شده با او را که بیش از حد بالا مرد با شکستن و توپ با fastball. او که در اوری طبقه بندی. گوش دادن به او صحبت کنید او برای تلفن های موبایل بسیار بزرگسالان بیش از حد. این یک 1-2 پانچ به ساخت و برنده سری جهانی با.”

Mazzone “نگه می دارد در حال انتظار” برای شان Newcomb برک آوت به طوری که او را مشتاق به دیدن چگونه left-hander انجام و در بازگشت خود را به چرخش. Mazzone می بیند آشکار استعداد مایک Foltynewicz که او احساس می کند می تواند کاملا دور از چرخش.

“اگر Foltynewicz است در پایان به شما چرخش و سپس شما در حال رفتن به یک چرخش بزرگ” او گفت:. “اگر او No. 1 مرد, شما در حال رفتن به عنوان خوب. این که چیزی نیست در برابر او من فکر می کنم او خوب پارچ.”

Mazzone تشبیه آن به های اخیر بریوز چرخش به رهبری خولیو تهران. او اذعان کرد تهران یک ثابت پارچ اما شما ترجیح می دهم او را به عنوان خود را شماره 5 به جای شماره 1 خود را.

هنوز Foltynewicz – همه ستاره دو فصل پیش – دارای یک سقف بالاتر از بسیاری از کلیشه back-end استارت. Mazzone افکار تر بودند یک تعریف برای بریوز’ چرخش عمق و صبر کنید و ببینید موضع در Foltynewicz جستجو برای ثبات است.

این تبادل مریم صحبت پوستی از بریوز’ زمان مخلوط که شامل جانبازان کول Hamels و فلیکس هرناندز در میان بازیکنان جوان است. او تکرار حق رای دادن به مربیان در تاکید چقدر زیرک کهنه یا دو می تواند کمک کند.

Ian Anderson, تیم های برتر تبادل چشم انداز است که ضربه زدن بر روی درب. کایل رایت Bryse ویلسون و Touki توسن در حال مبارزه برای عمده-لیگ نوبت. دیگران وجود دارد در نزدیک شدن به افراد زیر سن قانونی از جمله تاکر دیویدسون و کایل مولر. داشتن چاشنی کوزه اطراف به عنوان مربی تنها می تواند کمک به رشد آنها.

اما در حال حاضر تمرکز در Soroka و سرخ شده که در حال حاضر تن به تن راه خود را به بریوز’ برنامه های بلند مدت. Mazzone اعتبار هر دو بازیکن برای عدم وسواس با سرعت یک روند مشترک در میان کوزه در بازی امروز – و به جای تمرکز بر نقاط. او را تحسین توانایی خود را به outlast سختی و دوباره بجای اول برگشتن.

او همچنین کمی با نگرانی یا حجم کار. Mazzone گفت: او می خواهم انتظار می رود هر دو به ورود حدود 200 نوبت در این فصل که در حال حاضر نمی تواند عملی با توجه به فصل نامحدود تاخیر به دلیل شیوع کروناویروس.

زمانی که او یک مربی Mazzone امیدوار چهار استارت می تواند حدود 200 نوبت در هر. این بازی دارای پس به شدت تغییر: تنها 15 رزین بیش از 198 نوبت در فصل گذشته در حالی که تنها 22 رفت و بیش از 188 فریم.

کوزه سلامت خط پایین است. تیم تصمیم گرفته اند برای بهتر یا بدتر, آنها آن را بازی امن تر با سلاح های خود را. تاکید بر افزایش سرعت سوخته است کوزه را سریعتر و با توجه به Mazzone که همچنین عوامل به نوبت در مجموع.

“سرعت است راه بیش از حد در این بازی است.” “بچه ها استارت آپ که تفنگ رادار و باد کردن.”

Mazzone اشاره کاکس “حداکثر کردن زمین باز یافته” در هنگام استارت را وارد کنید آنچه نهایی خود را قاب و او می خواهم اگزوز هر چه او را ترک کرده بود. به عنوان Mazzone قرار داده و آن را: “مقدار تلاش شما را به زمینهای خود را مهم تر از تعداد زمین. بابی تاسیس max-از تلاش باز یافته و این به معنای استارت انجام شد و پس از آن.”

با این حال درخواست رسیدگی خود کوزه در کوتاه 2020 فصل Mazzone با اعتماد به نفس است در طولانی مدت دوست خود را پیشرو در این محل باشگاه وانجمن مدیر برایان Snitker.

“من فکر می کنم برایان Snitker نزدیک ترین چیزی که شما می توانید به درک که قبل از این تحول تحلیلی دانش تا به امروز” Mazzone گفت. “او تا به حال شانس به اطراف این بچه ها که خیلی موفق است. او یکی از بهترین که انجام آن برای رمزنگاری از طریق آن و پیدا کردن یک محیط شاد. وجود دارد نمی تواند یک فرد بهتر است که مدیریت باشگاه است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>