مایک فلمینگ که عمل دریاچه داو Chick-fil-A در Ga. 81 اعلام داوطلبانه بسته شدن در Facebook پست دوشنبه.

“ما در حال کار با محلی مقامات بهداشتی و همچنین به عنوان ضد عفونی و تمیز کردن عمیق رستوران مطابق با دستورالعمل های بهداشتی,” فلمینگ گفت. او گفت که این رستوران را بازگشایی و پس از آن پاک شده است توسط مقامات بهداشت محلی.

دیگر Chick-fil-A, مکان های باز باقی می ماند برای carryout خدمات حق رای دادن مقامات گفت.

“در حالی که ما می توانیم لذت بردن از خدمت به شما در اتاق ناهار خوری رستوران ما باز باقی می ماند” حق رای دادن گفت. “ما اینجا هستیم تا به راحتی ذهن خود را با سفارش های تلفن همراه, تلفن همراه پرداخت و گزینه های تحویل است که در حفظ سلامت خود و رفاه و همچنین سلامت و رفاه اپراتورها و اعضای تیم — به عنوان اولویت ما است.”

در ضمن دیگر از eateries بسته اند به طور کامل با توجه به این رمان coronavirus.

وفل خانه اعلام کرد که آن را می خواهم بیش از 400 رستوران ها برای کاهش گسترش ویروس. این تازه ترین مکان های رستوران شناخته شده باقی مانده باز در مواجهه با فاجعه بسته شده است در یک زمان.

بیشتر: وفل خانه بسته 365 مکان −ترین تا کنون شاتر در تاریخچه آن

گروه ناهار خوری فورد فرای موشک مزرعه رستوران ها بسته شده و چهار نفر از آن مترو آتلانتا رستوران ها از طریق مارس 13 به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد می کند در دولت است. کسانی که در رستوران ها شامل پادشاه و دوک سنت سیسیلیا خوش و steakhouse مارسل.

مرتبط با: فورد سرخ رستوران شاتر تمام عملیات تا آوریل

کاربر پیتزا در Summerhill بسته درهای خود را پس از مشتریان بارها و بارها حاضر به رعایت اقدامات احتیاطی رستوران صاحبان قرار داده و به محل برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض این بیماری است.

بیشتر: Junior پیتزا بسته پس از مشتریان بی اعتنایی COVID-19 پروتکل های ایمنی

تهدید ویروس مجبور است هزاران نفر از مردم از کار و تهدید بسیاری از رستوران ها با پتانسیل های دائمی بسته شدن AJC.com قبلا گزارش شده است. حدود 300000 نفر کار برای رستوران ها در مترو آتلانتا با متوسط دستمزد ساعتی نرخ دلار 9.37 که از جمله مواد غذایی سریع رسانه ها با توجه به اداره آمار نیروی کار.

مرتبط: مترو آتلانتا رستوران ها ارائه و تحویل منظقه وانت دیگران به طور موقت بسته

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im