مک داول: اولویت بندی رشته های بیش از جام رایدر که گلف رزومه

ایرلند شمالی, گریم مک داول یک عضو از سه جام رایدر-برنده اروپایی طرف معتقد است که این تیم بین المللی رقابت باید رتبه در پشت عمده قهرمانی که طرفدار گلف رزومه پس از coronavirus همه گیر فروکش.

مک داول صحبت چهارشنبه در یک کنفرانس تلفنی از خانه خود را در دریاچه نونا Fla.

به دنبال به جلو به گلف احتمالی بازگشت مک داول گفت: “من فکر می کنم آن را پایین می آید به اولویت بندی برنامه. من نمی توانم تصور کنید که اره منبت کاری اره مویی پازل است که اروپا تور PGA Tour و چهار رشته اصلی باید در دست خود را قبل از ما حتی شروع به صحبت کردن در مورد رایدر فنجان. این یک پازل دیوانه.

“اما برای من مهم قهرمانی را اولویت بیش از جام رایدر.”

PGA Tour تعطیل مارس 13, پس از دور اول مسابقات قهرمانی بازیکنان. تمام وقایع پس از آن برنامه ریزی شده از طریق اواسط ممکن است به تعویق افتاده و یا لغو شود.

فصل اول در دو رشته کارشناسی ارشد (برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 9-12 Ga.) و PGA قهرمانی (برنامه ریزی شده برای ماه مه 14-17 در سان فرانسیسکو) شده است به تعویق افتاد. ایالات متحده باز (برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 18-21 در ممرنکک n. y.) است در معرض خطر بودن به تعویق افتاد, هم, با, میزبان, دوره بالدار پا در حال حاضر تعطیل با توجه به COVID-19 شیوع.

مردان المپیک مسابقه گلف, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 30-Aug. 2 در سایتاما ژاپن رانده شده و در سال آینده.

مک داول گفت: مراحل مقدماتی برای آمریکا و اروپا جام رایدر تیم می افزاید: به سختی نگه داشتن دوسالانه رقابت در مسیر برنامه ریزی سپتامبر. 25-27 رویداد در سوت زدن تنگه در Sheboygan, Wis.

“اگر ما می تواند به بازی گلف در اطراف ژوئن, شاید شما می توانید استدلال می کنند که در ماه ژوئن, ژوئیه, اوت, سپتامبر, ما چهار ماه جامد (برای به دست آوردن جام رایدر امتیاز)” مک داول گفت. “با تنظیم به صلاحیت فرآیندها و شاید از وزن آن چهار ماه کمی بالاتر از ما, شما می توانید انتخاب کنید دو تیم از 12 است که می تواند بازی در سوت زدن تنگه.

“اگر که دوباره تزریق برخی از آدرنالین دوباره به بازی این است که اگر آنچه در آن است رفتن به نیاز پس از این زمان و پس از آن من خواهد بود به طور کامل حمایت از آن است. …

“این واقعا تنها رفتن به یک فرصت مناسب اگر روند تحصیلی به درستی نشان دهنده 12 بهترین بازیکن از هر تیم و ما در حال رفتن به احساس خوبی در مورد آن. ما در حال رفتن به مانند دو تیم مشروع هستند و این مسابقات می تواند ایستادن.”

مک داول 40 جامعی 3 1/2 سال winless رگه یک سال پیش زمانی که او دستگیر PGA Tour Corales Puntacana رفت و آمد مکرر و باشگاه قهرمانی در جمهوری دومینیکن. که او چهارمین پیروزی در ایالات متحده مدار.

ماه گذشته او به دست آورده خود را 11th حرفه ای تور اروپا عنوان برنده شدن در عربستان بین المللی است.

مک داول برنده تنهاست اصلی قهرمانی در سال 2010 در ایالات متحده باز در نقش ونگار ریگی دادن ساحل (کالیفرنیا.) گلف لینک کلیک کنید. او یک عضو از اروپا جام رایدر تیم در سال 2008, 2010, 2012 و 2014, بازی برای طرف برنده دومی سه بار. مک داول شد معاون کاپیتان در پیروز 2018 طرف اروپایی است.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de