McIlroy گفت: استادان باید با بازی بدون تماشاگر

کارشناسی ارشد خواهد بود که بعدی گلف حرفه ای رویداد برنامه ریزی شده پس از PGA Tour لغو مسابقات قهرمانی بازیکنان پس از یک دور و سه بعدی حوادث منجر به آگوستا با توجه به کوروناویروس.

Rory McIlroy این ردیف 1-رتبه بندی بازیکن گفت: اگر استادان می رود به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 9-12 آن باید انجام شود بدون تماشاگر.

“من نمی بینم که چگونه آنها می توانند اجازه تماشاگران در صورتی که قصد دارید به بازی در این مرحله” McIlroy گفت: پس از پنج دور در بازیکنان و قبل از اعلام لغو وقایع است.

در آن اعلام PGA Tour گفت: آن است که با تاسف که ما اعلام لغو این بازیکنان در مسابقات قهرمانی. ما نیز تصمیم به لغو تمام PGA TOUR حوادث – در سراسر همه از تورهای ما – در هفته های آینده از طریق Valero تگزاس باز است. ما متعهد شده اند از شروع به مسئول متفکر و شفاف با ما فرایند تصمیم گیری. ما همه چیز ممکن است برای ایجاد یک محیط امن برای بازیکنان ما در جهت ادامه این رویداد در طول تعطیلات آخر هفته و ما نجابت به طرفداران ما یک مهلت بسیار مورد نیاز از آب و هوای فعلی. اما در این نقطه و به این وضعیت همچنان به سرعت در حال تغییر – درست به انجام این کار برای بازیکنان ما و طرفداران ما این است که برای مکث.”

کارشناسی ارشد انجام شده است توسط PGA Tour بلکه عضویت در باشگاه گلف آگوستا ملی. در اوایل این ماه قبل از ادامه گسترش COVID-19 و خاموش کردن رویدادهای ورزشی در سراسر تمام سطوح در این هفته رئیس Fred ریدلی در بیانیه ای گفت که آگوستا ملی است در تماس با “طیف گسترده ای از مقامات از سازمان بهداشت جهانی به آتلانتا در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به مقامات محلی است.”

در حالی که مسابقات و رویدادهای مرتبط هستند هنوز هم برنامه ریزی شده ریدلی در آن زمان گفت: “ما همچنان به بررسی در دسترس حقایق و اطلاعات با کارشناسان و مقامات ایجاد هشدارها و اقدام مناسب برای اطمینان از ایمنی همه درگیر.”

نگرانی در مورد کوروناویروس منجر به لغو بسیاری از رویدادها و گردهمایی های زیادی. کمیسیون پاسخگویی و عدالت را نظارت بر این اطلاعیه و شما در حفظ و آگاهانه در مورد هر تعویق, تغییر زمان و لغو اما بهتر است برای بررسی با سالن و یا سازمان دهندگان این رویداد قبل از ساخت برنامه ای برای حضور در.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>