رسانه بایدن حمایت می برد آتلانتا شهردار کف’ مشخصات ملی

قدرتمند ترین آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده آمریکا کنگره لرزاند کردن یک زن و شوهر از نام به عنوان پتانسیل در حال اجرا آمپول برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن نه که تعجب آور: وزیر بهداشت ، کامالا هریس و اوباما سابق امنیت ملی سوزان رایس مشاور.

سپس در کنگره ایالات متحده جیم Clyburn (D-S. C.) ذکر شده کسی که تعداد کمی از مردم انتظار می رود.

“وجود دارد یک بانوی جوان در سمت راست وجود دارد در گرجستان که من فکر می کنم فوق العاده ای VP نامزد” Clyburn گفت: لندن-بر اساس بار مالی در ماه گذشته. “که شهردار آتلانتا Keisha لنس پایین.”

Clyburn لیست پایین در کنار برخی از قابل تشخیص ترین زنان در سیاست را نشان می دهد چقدر شهردار مطرح است مشخصات خود را در طول سه سال گذشته: از کمتر شناخته شده شهر عضو شورای ملی شکل سیاسی.

آن را نیز نشان می دهد که در یک زمان هنگامی که یک عجول و بی پروا, telegenic شخصیت که هرگز برگزار می شود انتخاب می شوند رئیس جمهور متعارف استراتژی سیاسی دیگر اعمال می شود و امکان یک شهردار با تجربه اجرایی بودن ضربان قلب به دور از ملت بالاترین مقام را نمی توان رد کرد.

کف نشان داد به همان اندازه در یک مصاحبه رادیو عمومی ملی چهارشنبه.

“من می خواهم بایدن معاون رئیس جمهور برای انتخاب کسی که او فکر می کند به او کمک خواهد کرد بهترین ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و بنابراین اگر آن را به من افتخار خواهد بود,” او گفت:. “اما اگر آن را یک مریخ سبز کمک می کند که او را بیش از خط پایان, پس از آن من فکر می کنم این که او نیاز به رفتن با.”

اگر چه کف ترک خورده است و چند لیست ده بالا از پتانسیل VP میدارد یکی دیگر از گرجستان دموکراتیک همواره رتبه بالاتر: دولت سابق نماینده و فرمانداری نامزد استیسی آبرامز.

کف’ معراج آمد از طریق یک ترکیب هوشمندانه از رسانه های اجتماعی استفاده از تلویزیون ملی ظاهر عمومی و تمرد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تعجب آور اوایل حمایت از بایدن انتخاباتی.

کف نیز برخوردار پشتیبانی قوی در میان زنان سیاه کلیدی رای گیری بلوک در جنوب.

شهردار لفاظی در مورد اهمیت مسکن مقرون به صرفه به دست آورده صندلی خود را از ایالات متحده همایش شهرداران جامعه و توسعه مسکن کمیته. او خود effacing طنز و عکس های خانه پخت و پز و رفت و ویروسی در توییتر.

و زمانی که رئیس جمهور تهمت نهاد سیاست هایی که از هم جدا کودکان از پدر و مادر خود را در مرز مکزیک کف یکی از اولین شهر بزرگ شهرداران را به عقب براند در برابر کاخ سفید است. او یک فرمان اجرایی را امضا توقف دریافت مهاجرت و گمرک detanies در این شهر زندان است.

“این عمل غیر انسانی از جدایی خانواده خواسته است که آتلانتا قانون در حال حاضر,” او گفت:.

کف ساخته شده از عروج تا حد زیادی بدون استفاده از رسانه های محلی. او کمک های مالی چند مصاحبه با آتلانتا خبرنگاران و او هنوز برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus اگر چه او به سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ.

ترین و موثر سیاست های عمومی تصمیم گیری کف ساخته شده است به عنوان شهردار دو هفته پیش هنگامی که او صادر شده یک شهر گسترده اقامت در خانه سفارش اساسا سازندگان: رستوران ها به داخل ناهار خوری و بسته شدن کسب و کارهای دیگر تلقی نمی ضروری است. او اعلام کرد او فرمان اجرایی در توییتر در اواخر شب.

کف’ افزایش نیز رخ داده است به عنوان او اجرا شده است یک شهر را احاطه با جنجال و فاجعه — ارث فدرال فساد تحقیقات سالن شهر یک حمله سایبری که فلج شهرستان دولت تنها سه ماه پس از او گرفت و به دفتر و در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس که تهدید به منفجر کردن یک سوراخ در حداقل 40 میلیون دلار به بودجه شهرستان است.

‘تنها در آتلانتا’

در برنده شدن در جنگ سخت 2017 انتخابات در برابر همکار شهرستان Councilwoman مریم Norwood کف شد به صورت پویا شهرستان شناخته شده به عنوان صفحه اصلی به جنبش حقوق مدنی و اقدام مثبت.

این یک موقعیت است که از آن دیگر شهرداران تبدیل شده اند چهره های ملی از جمله کف’ سلف Kasim نی که در سال 2016 ذکر شد به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای هیلاری کلینتون ،

“او است که بالاترین مشخصات منتخب رسمی در بالاترین مشخصات آفریقایی شهرستان گفت: برایان رابینسون گرجستان جمهوری خواه سیاسی استراتژیست و رئیس سابق ارتباطات مدیر برای رژیم صهیونیستی است. ناتان معامله است.

و کف یک وکیل تجارت به طرز ماهرانه ای با حروف بزرگ در آن قومی پراید پس از سوگند به رسمیت شناختن نماد نام او — حتی در یک شهر که رای دادند برای آمریکایی های آفریقایی تبار شهرداران در هر انتخابات از سال 1974.

“تنها در آتلانتا می تواند یک دختر جوان به نام Keisha …” کف اعلام شده در مراسم تحلیف او قبل از اینکه قطع تشویق جمعیت.

لحظه ای به بدل های مختلف نامزدان به بازی گرفته و در رسانه های اجتماعی مانند “من شهردار نام Keisha.”

این حمله سایبری همچنین کمک به افزایش مشخصات خود را. شهردار صورت گرفت موضع سختی در مقابل پرداخت باج خواستار توسط هکرها و او در تقاضا صوتی در مورد چگونه شهرستانها باید محافظت از خود شهادت بر موضوع قبل از کنگره و صحبت کردن در مورد این شهر تجربه ملی, اخبار و برنامه های.

“خبر خوب این است که آتلانتا است که در بازگشت از این حمله و به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با دیگر شهرستانها” کف گفت: آمریکا در مجلس نمایندگان کمیته امنیت داخلی.

و در سال گذشته پایین دوباره آمار ملی ویژه هنگامی که او و رئیس پلیس اریکا سپر دوباره باز آتلانتا دوران کودکی قتل موارد با یادآوری وحشتناک دوران در تاریخ این شهر که 29, سیاه, جوانان و بزرگسالان جوان کشته شدند, از سال 1979 تا 1981.

هدف این بود که به یاد بگیرند که اگر تکنولوژی مدرن می تواند روشن جدید در یک زمان غم انگیز و تبدیل به سوژه یک مستند HBO است که ویژگی های خود را برجسته.

مک و پنیر; سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده

اما lightheartedness و صداقت نیز مواد تشکیل دهنده کلیدی برای پرورش ملی, تصویر, دادن کف هاله ای از اصالت.

رابینسون خواه مشاور گفت که کف’ خلوص ذاتی مهارت است که بسیاری از سیاستمداران را ندارند.

“او به جمعیت همان راه شما را به صحبت با کسی در میز شام” رابینسون گفت.

او ساخته شده یک ظاهر cameo در یک موزیک ویدئو Ciara, رقص, ران به لگن با R&B ، توییتهایی نشان دادن عکس های خود را به مک و پنیر و سیب زمینی شیرین سیب زمینی سرخ کرده, برانگیخته اند, دارای گونه های برامده ویروسی بحث در مورد کف’ مهارت در آشپزخانه.

Tharon Johnson, آتلانتا مبتنی بر مشاور سیاسی و لابی که توصیه کف گفت: آن دسته از رسانه های اجتماعی لحظات کمک کرده اند انسانیت شهردار.

که باز بودن در مرحله ملی این است تمدید نمی شود به رسانه های محلی.

او صرف بیشتر از سخنرانی او در آتلانتا باشگاه مطبوعات در سال گذشته تعزیر خبرنگاران محلی برای تولید بیش از حد بسیاری از داستان در مورد فساد در این شهرستان است.

او بارها و بارها رد مصاحبه با مجله آتلانتا قانون اساسی و کاهش یافته است به نظر برای این داستان. کف اتاق نیز کاهش یافته است به تقویم خود را ،

و مشخصات بالا نیست همیشه خوشحال و شهرستان و کارکنان و تعدادی از آنها گفت: AJC که آنها جرم به یادگیری آنها می شود کار از خانه در طول بیماری همه گیر در هنگام پایین اعلام کرد و آن را از خانه اش در طی یک مصاحبه در MSBNC.

“ما امیدواریم که به عنوان بهترین آمادگی به عنوان هر شهرستان می تواند به صورت یک بیماری همه گیر” کف گفته چاک تاد با یک سگ پارس در پس زمینه.

کف تایید بایدن

حتی قبل از کف به طور رسمی تایید بایدن او از کمک به قید وثیقه او را از مشکل سیاسی.

در اواخر ماه مارس 2019 چهار زنان جلو آمد با شکایت است که نامزد انتخابات ریاست جمهوری تا به حال آنها را لمس نامناسب — بو کردن مو با قرار دادن دست خود را بر ران یا مالش بینی خود را در برابر آنان است.

در روز کف توییتی یک تصویر از معاون رئیس جمهور سابق با او.

جفت شد با لمس پیشانی, بینی یک سنگ عرض از هم جدا با کف پوشیدن گسترده لبخند.

“هر کس تجربه خود را به” شهردار نوشت: در آوریل 3. “همانطور که برای من در بر داشت من مقدمه و تعامل با @JoeBiden به واقعی و یابم.”

دانیل Halpern, یک عضو کمیته اجرایی و مالی منطقه ای صندلی کمیته ملی حزب دموکرات گفت: کف’ اوایل حمایت از بایدن در معرض استعداد خود را به مخاطبان گسترده تر.

“DNC اعضا در سراسر کشور تحت تاثیر قرار گرفته با او” Halpern گفت.

کف سفر آیوا برای بایدن در ماه فوریه در قفقاز و او یک حضور مداوم در بایدن در گوشه ای از چرخش اتاق دموکراتیک پس از بحث.

‘آنچه که برای مردم سیاه و سفید?’

جوهر مجله با عنوان یک مارس 2019 ویژگی در کف با یک سوال.

“آتلانتا در یک شهردار به نام Keisha’ Lance کف: دقیقا چه معنا برای مردم؟”

در این مقاله به ذکر این شهر شهرت ملی برای نابرابری درآمد و به پایان رسید با یک هشدار است که وجود دارد خواهد بود عواقب اگر کف موفق به تلاش برای برابری و پشتیبانی توسط نسل های گذشته از آتلانتا رهبران.

“نسل جدیدی از فعالان و سازمان دهندگان خواهد شد که هر دو او را تشویق و نگه دارید و خود را پاسخگو در هر مرحله از راه” مقاله گفت.

تذکر ثابت می تواند تا حدودی نبوی.

یک گروه از فعالان سفر به کارولینای جنوبی در ماه فوریه قبل از انتخابات مقدماتی برای مقابله با بایدن بیش از کف’ عدم اقدام در جابه جایی کم درآمد آفریقایی آمریکایی ها از خانه های خود.

Peoplestown ساکن برتا Darden خواسته بایدن بود که برگزاری یک کمپین رویداد به “لطفا به او بگویید که برای جلوگیری از اخراج و جابجایی سیاه و سفید, خانواده ها در آتلانتا.”

Darden و همسرش, رابرت, شد در یک نبرد قانونی با این شهر آغاز شد که تحت شهردار سابق نی. خانه خود را در میان نزدیک به 20 که نشسته بر روی یک بلوک ویران جاری شدن سیل در سال 2012. در حالی که در شورای کف رای به نفع یک طرح برای به دست آوردن خانه از طریق دامنه برجسته و ساخت یک پارک و حفظ تالاب برای جلوگیری آینده جاری شدن سیل.

بایدن در پاسخ به این نظر توسط به سادگی گفت: کف یک “بزرگ شهردار.”

جانسون این مشاور سیاسی که به توصیه شهردار گفت که کف حمایت از بایدن در ژوئن تبدیل به یک smart محاسبه خطر است. تایید تعجب برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری Cory Booker و هریس مبارزات انتخاباتی در گرجستان به صورت کف در طول سال 2017 شهرداری اجرا شود.

“او هرگز منحرف در حمایت از او حتی در دوران سختی” جانسون گفت. “هنگامی که او با شما است او همیشه با شما است.”

اما خواهد شد که وفاداری کسب یک نقطه بر روی بلیط ؟

اموری استاد علوم سیاسی Andra Gillespie گفت: کف’ سن 50 و مسابقه کمک خواهد کرد که تعادل بلیط. اما عدم تجربه لطمه می زند و شانس خود را.

یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که دو سوم از رای دهندگان ثبت نام, اولویت بندی تجربه بیش از نژاد و جنسيت به صورت بایدن را به معاونت انتخاب.

گیلیسپی گفت که شهردار این است که به احتمال زیاد در لیست طولانی از پتانسیل VP میدارد اما نه در یک کوتاه.

شهردار سابق شرلی فرانکلین نیست بنابراین مطمئن شوید.

Clyburn حمایت از بایدن به او کمک کرد تا پیروز کارولینای جنوبی اولیه که در آن بایدن برنده دو سوم از رای دادن.

فرانکلین نشان داد که Clyburn شناور کف’ نام ممکن است قابل توجه است سیگنال.

“من هیچ دلیلی برای باور این نماینده صحبت شد و بدون برخی از دانش” فرانکلین گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net