محتوای مقاله

سوم دانه دانیل مدونف نیمه نهایی باز ایالات متحده برای دومین سال مستقیم پس از اعزام همکار روسی آندری Rublev 7-6 (6)، 6-3، 7-6 (5) در روز چهارشنبه در نیویورک رسید.

مودودف ۱۶ آس را ثبت کرد و در حالی که دوست دوران کودکی اش را در ۲ ساعت و ۲۷ دقیقه شکست می داد ۵۰ برنده داشت.

مودودف ۲۴ ساله با دومینیک تیم دانه شماره ۲ اتریشی روبرو خواهد شد که اواخر چهارشنبه شب در مسابقه یک چهارم نهایی خود برنده شد. تیم در ست های مستقیم ۶-۱، ۶-۲، ۶-۴، شماره ۲۱ الکسی دی میناور از استرالیا را شکست داد.

مودویف در فینال به یاد ماندنی سال گذشته به رافائل نادال باخت، ماجرایی پنج ست که ۴ ساعت و ۴۹ دقیقه به طول انجامید.

او یک پیروزی به دور از بازگشت به مسابقه قهرمانی می ایستد اما احساس خوشبختی می کرد که از روبلف دهم دانه دار ب گذشت.

مودودف گفت: در پایان سخت بود. «شاید اولین بار در تقریباً یک سال پیروزی ام را جشن گرفتم چون در پایان بسیار سخت بود. احساس می کردم می توانم دچار دردسر شوم، بنابراین واقعا خوشحال شدم که در کراوات شکنی برنده شدم. یک امتیاز دو ست را تصمیم گرفت، بنابراین مسابقه واقعاً سختی بود.»

کراوات شکنی مجموعه اول به خصوص دشوار بود به عنوان مدویدف خود را دنباله دار 5-1. چند خطا توسط روبلف کمک کرد به عنوان مودویف برنده هفت امتیاز از هشت امتیاز نهایی برای برنده شدن در مجموعه.

مودودف گفت: در این لحظات احساس می کنید که باید برای هر نقطه ای بجنگید. “در عین حال شما می خواهم، “خوب، من احتمالا مجموعه را از دست داده است. شانس بیشتری از شما از دست دادن مجموعه از 1-5 نسبت به برنده شدن آن وجود دارد. … من فکر می کنم امروز یک بازی بسیار تاکتیکی بود و من واقعا خوشحالم که از طریق رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im