دیدار با ستاره پایدار یک اسب بازی برای دختران 8 تا 17

با توجه به 2015 مشخصات در Venture Beat, Star, پایدار, سرگرمی, شکست بسیاری از قوانین که آن راه اندازی (در سال 2011 با توجه به منابع مختلف دیگر از Venture Beat). “آن را ایجاد یک آنلاین اسب بازی Star پایدار برای دختران و زنان جوان است. این اتهام یک هزینه اشتراک و ساخته شده خود را بازی موتور. و در آن باقی می ماند آنلاین به جای غواصی به همراه با یک میلیون دیگر رقبا است.”

“در انبوه چند نفره آنلاین بازی می گیرد در یک جزیره عرفانی به نام Jorvik. بازیکنان می توانند سوار بر اسب در یک محیط 3D. وجود یک نیروی فوق العاده و یک شرکت شر تلاش برای کنترل یک جزیره است. شما را در برابر نیروهای شیطانی و بر روی یک ماجراجویی بروید. شما را در ماموریت است که به طور مستمر به روز شد. به تاریخ این بازی تا به حال بیش از 3000 به روز رسانی. و اگر شما سعی می کنید به سوار را از طریق تمام سطح 17 می توانید آن را 150 ساعت است. داستان به روز شده است با طرح جدید عناصر هر چهارشنبه. در سطح پنج اشتراک مورد نیاز است.”

هدف قرار دادن دختران سنین 8 تا 17 دشوار است با توجه به سرمایه گذاری ضرب و شتم به این دلیل که ما کودکان حفاظت از حریم خصوصی آنلاین عمل اماکن محدودیت های زیادی در ارتباط است. اما استکهلم-بر اساس ستاره پایدار سرگرمی با استفاده از یک شخص ثالث اجتماعی مانیتورینگ سیستم به صورت خودکار متوسط و نظارت بر تمام چت. که به علاوه به طور منظم به روز رسانی به نظر می رسد به کار. در سال 2017, بازی آمار 10 میلیون کاربر ثبت شده. در سال 2019 شرکت راه اندازی یک برچسب موسیقی و شروع به انتشار اصلی در بازی آهنگ موسیقی خدمات. یک سری از کتاب ها به دلیل بعد از این سال همراه با یک متحرک کودکان سری.

امروز این بازی در دسترس است برای کاربران کامپیوتر در بیش از 180 کشور در 14 زبان مختلف. به دلیل همه گیر روزانه به طور متوسط گیم پلی بازی شروع به پریدن کرد تا 93% از اواسط ماه مارس و شرکت تعداد در مجموع 1.4 میلیون ماهانه بازیکنان فعال است که در مجموع از کاربران و کاربران از آن دو مربوط به بازی های تلفن همراه. (آمار بر اساس سوئدی مقاله در Dagens میباشد.)

این است که یک شرکت موفق با یک محصول موفق. پس چرا آن را نسبتا ناشناخته ؟

ارسال شده توسط Bella Donna (9 نظر تعداد) 10 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

این است که یک شرکت موفق با یک محصول موفق. پس چرا آن را نسبتا ناشناخته ؟

مردسالاری است که احتمالا پاسخ. و است که می رود دست در دست با در نظر گرفتن منافع از دختران جوان و زنان را به طور جدی. من هرگز شنیده از این بازی است که باعث می شود من احساس می کنم کمی بد است.

من به عنوان خوانده شده/ارسال از بسیاری از بازی های روزنامه نگاری به طور منظم و حتی پیشرفته تر از سایت های بازگشت 0 نتایج در هنگام جستجو در Kotaku, چند ضلعی & معاون. نه یکی از این سایت های بازی ناراحت است به نوشتن یک مقاله و یا نقد و بررسی برای این بازی. آن را فوق العاده ای است.

با تشکر برای به اشتراک گذاری این بلا دونا. چه یک پست عالی!!
ارسال شده توسط صدای فش فش در 7:46 AM on May 25 [5 علاقه]

با تشکر Fizz! من یک gamer اما من در استکهلم. من چک کردن فرصت های شغلی برای بومی-نویسندگان انگلیسی نسبتا اغلب. این شرکت شده است استخدام افراد جدید و یا حداقل به دنبال افراد جدید برای ماه می باشد. بنابراین من فکر کردم من باید انجام برخی تحقیقات و من شوکه شده بود که این شرکت شده است عملا نادیده گرفته شده توسط رسانه های جریان اصلی. وجود دارد چیزی در فوربس وقت پیش و سرمایه گذاری ضرب و شتم را پوشش می دهد در آن دوره اما هیچ کس دیگری بسیار است.

این باعث می شود من غمگین بیش از حد. من یک gamer اما من یک خواهر جوان است که در یک بازی و یک نوه که احتمالا تبدیل به یک پرنیان حسن نیت ارائه میدهد از پدر و برادر بزرگ. من هیچ چیز در برابر, گفتن, Minecraft (نازی-گرایش از کسی که آن را ایجاد کرده است یک موضوع متفاوت). من فقط می خواهم به فکر می کنم که شاید وجود دارد گزینه های اضافی وجود دارد. این شرکت استفاده می شود نزدیک به 60 درصد زن اگر چه در آن تاسیس شد ، در حال حاضر آن را نزدیک به 50-50 اما هنوز هم برای تلفن های موبایل مانند یک بهبود بزرگ در مقایسه با اکثر بازی ها و شرکت های فن آوری. رفتن ستاره پایدار! اجازه دهید ما امیدواریم که آن را نمی سمی hellhole از بسیاری دیگر از محل های کار است.
ارسال شده توسط Bella Donna در 7:56 AM on May 25 [3 علاقه]

این است که یک شرکت موفق با یک محصول موفق. پس چرا آن را نسبتا ناشناخته ؟

این است که حتی اولین پست در مورد سازمان تامین اجتماعی در MetaFilter.

آن را به 1 میلیون و مائو آن را ناشناخته است. تقریبا هر دختر در دختر من, 3سومین درجه, کلاس قطعا از آن را شنیده و 7 و یا پس از آنها بازی.

اگر من گفت: “که استودیو را بالا 3-5 شبیه سازی رانندگی?”, شما (در مفهوم کلی) نمی دانم کسانی که یا.
ارسال شده توسط استقلالی در 8:42 AM on May 25 [1 علاقه]

وجود دارد یک پست خوب در مورد این رویداد مانه در اوایل سال جاری – یک وبلاگ در مورد اسب در بازی. در اینجا ستاره پایدار آنلاین نقد و بررسی.
ارسال شده توسط zamboni در 8:43 AM on May 25 [1 علاقه]
من تا به حال شنیده ستاره پایدار قبل از امروز, اما من 9yo فقط ایجاد یک حساب کاربری و او هیجان زده است. من خوشحالم که به شما ارسال شده این!
ارسال شده توسط Pater Aletheias در 8:50 AM on May 25 [4 علاقه]
من به یاد داشته باشید تمام ساعت خواهر کوچک من غرق سواری باربی باشگاه در حالی که من بی صبرانه منتظر بازی Zork. تصور من این اسب MMO است خطرناکی اعتیاد آور به برخی زیر مجموعه از دختران است.
ارسال شده توسط کاپیتان afab در 8:53 AM on May 25 [1 علاقه]
آنها حتی برای اولین بار برای شکستن قوانین. اسب جزیره در سال 2007 منتشر شد – دختر من بازی وسواس در 2008-2009 بازه زمانی. IIRC, اسب, جزیره توسعه داده شد توسط یک زوج آمریکایی که در زندگی RV سفر به کشور, با بچه های جوان در حالی که در حال توسعه بازی.

من فقط چک و اسب جزیره به نظر می رسد هنوز رفتن قوی.
ارسال شده توسط COD در 8:53 AM on May 25 [1 علاقه]

من قطعا از آن شنیده می شود اما زندگی من با یک هفت ساله به دختر. Tbh این واقعا بد نیست به یک دختر کوچک است که بازی. معدن نیست بازی Star پایدار اما حیوانات عبور Stardew دره و گوگل بیایید شده اند بازدید های اطراف در اینجا. و اینها همه بازی است که یک توده بزرگ مخاطبان در میان بزرگسالان بیش از حد.

آنها واقعا محدود کردن مخاطبان خود با داشتن یک Chromebook پورت ، که در خارج وجود دارد یک سرمایه-C کامپیوتر برای بچه خود را در این روز ؟
ارسال شده توسط potrzebie در 8:57 AM on May 25 [1 علاقه]

با تشکر از استقلالی. من جستجو از طریق MF خود و گوگل برای دیدن اگر وجود داشته است FPP در این مورد اما چیزی آمد. سرد به شنیدن در مورد اسب جزیره COD.
ارسال شده توسط Bella Donna در 8:57 AM on May 25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im