روز یادبود وقایع حرکت آنلاین در میان coronavirus همه گیر

ریموند Dodson نبرد با بیماری کروناویروس شروع به عقب در ماه فوریه با یک مداوم سرفه های خشک. در متعاقب آن هفته Woodstock ساکن فرار یک تب دچار سرگیجه جادوها و تا به حال مشکل در برقراری ارتباط با همسرش پنی.

Northside بیمارستان چروکی در کانتون را پذیرفته و در اواخر ماه مارس و تشخیص او را با COVID-19. متصل به ونتیلاتور, Dodson از دست داده و بیش از 30 پوند به عنوان او مبارزه برای زندگی خود را. آن را به نظر نمی آید خوب برای 73 ساله جنگ ویتنام کهنه. اما Dodson کشیده طریق در نهایت در حال ظهور از یک خانه سالمندان در ماه آوریل است.

Flanked توسط لباس شخصی پلیس Dodson به تازگی کنار خود واکر قرار داده و قرمز و سفید و آبی تاج گل در وودستاک یادبود به جانبازان. شهر فیلم برداری این رویداد به صورت مجازی یادبود مراسم روز که هوا آنلاین دوشنبه. در این ویدئو کبوترها منتشر خواهد شد و 2019 را از دست ندهید گرجستان ویکتوریا تپه را بخوان “The Star-Spangled Banner.”

“من تا به حال پلیس در هر طرف در مورد من شروع wobbling” گفت: Dodson که پدر مرحوم یوسف و خدمت در ارتش ایالات متحده و به عنوان Woodstock رئیس آتش نشانی. “این فقط به معنای زیادی به من چون من پدر بود و در جنگ جهانی دوم است. او همیشه می خواستم به آن را انجام دهد اما او واقعا بیمار قبل از او می تواند قادر به ذخیره کردن تاج گل وجود دارد.”

دیگر شهرداری جانبازان گورستان و پارک های ملی در سراسر کشور آمده اند تا با همین راه های خلاق به افتخار نظامی ایالات متحده کاهش یافته بدون جمعیت زیادی در میان همه گیر. برای مبارزه با گسترش این بیماری در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا است که هنوز هم توصیه در برابر جمع آوری در گروه.

از روز یادبود

Andersonville ملی سایت تاریخی که در آن حدود 13,000 اتحادیه سربازان درگذشت در طول جنگ داخلی در روز دوشنبه خواهد جریان آنلاین بازی از شیپور خاموشی در آن گورستان. ماریتا ملی گورستان و گرجستان ملی گورستان در کانتون برگزار خواهد شد تاج گذاری مراسم و رعایت لحظه سکوت. هیچ کدام از این حوادث باز خواهد شد ،

جانبازان وزارت امور است محرومیت گروه از قرار دادن پرچم در آن گورستان یک روز یادبود سنت برای پیشاهنگی پسر در VA گورستان در ماریتا. به گزارش ایسنا ، کلی Loeffler گرجستان جمهوری خواه فرستاده و نامه ای در این ماه درخواست آن را اجازه می دهد تا گروه های کوچک.

“من باور دارم که این روند از قرار دادن پرچم بر روی gravesites می تواند انجام شود در حالی که هنوز پیوستن به CDC ایالتی و محلی دستورالعمل های ایمنی” نوشت Loeffler که در خدمت در سنا Veterans’ Affairs Committee.

یک سخنگوی VA ملی گورستان دولت گفت: مردم خوش آمدید به بازدید آژانس گورستان آخر هفته روز یادبود و “جای فردی پرچم در گور به افتخار دوستان و خانواده. ما می خواهیم که تمام بازدید کنندگان پایبند به CDC ایالتی و محلی بهداشت, ایمنی و دستورالعمل های مسافرت.”

مایکل Pardee, 17 است که نسبت به عقاب خود را طلایه دار رتبه شرکت در روز یادبود پرچم-قرار دادن وقایع در و را ماریتا گورستان برای سال. او را به بهترین از آن را روز شنبه با ارسال نیروهای نظامی خود را به Facebook صفحه ادای احترام به یک کاهش یافته دریایی او کشف کرد در حالی که جستجو در اینترنت: سرجوخه مارتین پری ، Stephen F. Johnson, 20, از ماریتا. جانسون بود کشته در عراق در سال 2006. از طریق برخی از حفر آنلاین مایکل در بر داشت یک حرکت نامه جانسون نوشت و خانواده خود را قبل از او درگذشت.

“آنها نباید دور بماند” مایکل گفت: جانبازان مانند جانسون.

مایکل, مادر, Tisa بود نا امید VA تصمیم محرومیت گروه از آن گورستان. در عین حال او سپاسگزار آن باعث پسرش پاداش پژوهش است.

“در این سال بوده و بیشتر معنی دار برای پسر من از هر سال است که ما شرکت کرده اند” او گفت:. “او بسیار در آن غرق.”

او و پسرش برنامه ریزی برای تماشای Woodstock را در مراسم روز یادبود زمانی که این پخش آنلاین دوشنبه در ساعت 10 صبح برای ویدئو خود مقامات شهر فیلم برداری اعضای پیشاهنگی توله بسته 625 قرائت تعهد و وفاداری. آنها همچنین فیلم برداری جان نیوپورت 78 منجر اعضای دریایی سپاه, لیگ Woodstock جدا تشریفاتی تفنگ تیم در شلیک سه بارند. هر کس به دنبال حفظ فاصله خود در طول فیلمبرداری است.

“تفنگداران دریایی — ما آموزش دیده برای اجرا به صدای اسلحه. اما ما نمی دانیم که در آن اسلحه هستند” نیوپورت بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی استاد گروهبان که دو تور در ویتنام گفت: این بیماری همه گیر. “آن نامرئی است.”

معجزه

او در این ویدئو Dodson کمرویی راه می رفت از Woodstock را در مرکز شهر gazebo گذشته چشمه و به یادبود. شهر آتش نشانی در انتظار او وجود دارد. یکی از مطرح پرچم آمریکا را به عنوان Dodson قرار داده شده الماس و سپس ادای احترام کردند.

روز یادبود است که شخصی برای دادسون. او در خدمت نیروی هوایی ایالات متحده در ویتنام در سال 1968 امنیت آمریکا تاسیسات نظامی و هواپیما.

مشکل آغاز شده و در ماه فوریه زمانی که او و همسرش پنی شروع به سرفه کردن. آنها آزمایش منفی برای آنفولانزا در یک کلینیک در وودستکک. آنها به نظر می رسید که بهتر است قبل از در حال توسعه چه هر یک از آنها فکر کردم عفونت سینوس. پزشکان تجویز آنها آنتی بیوتیک است. ریموند را بهبود نمی بخشد. در یک نقطه او نمی تواند درک پنی به عنوان او می خواست او را به قرص خود را. پنی به نام آتش نشانی. آمبولانس آمد و او را انتخاب کنید تا.

“اولین روز او در ونتیلاتور آنها می گویند او قصد ندارم به آن را” پنی گفت: “اما شما می توانید بگویید که آنها فکر نمی کنم او در حال رفتن به آن را.”

او هرگز تست شده اما مظنون او قرارداد COVID-19 و بهبود از آن است. ریموند باقی مانده در بیمارستان برای بیش از دو هفته قبل از حرکت به یک خانه سالمندان در ایالت برای 10 روز.

“من از دست رفته حدود 34 پوند” ریموند گفت. “من نیاز به رفتن در یک رژیم غذایی آن است که راه را اشتباه بروید. من نمی توصیه می کنند که برای هر کسی است.”

همسرش ویژگی بقای خود به مراقبت از او در بیمارستان و خانه سالمندان و به نماز او را از خانواده و دوستان خود را از جمله همکار نمازگزاران در اولین کلیسای باپتیست در وودستکک.

“شاید خدا کردم چیزی که او قرار است به انجام برخی از زمان. او را از طریق با او در عین حال از آنجا که همه نشانه بودند که او که قرار بود به آن گفت:” پنی 71 بازنشسته آمریکایی کارگر. “این یک معجزه است. که همه به من می گویند. این یک معجزه است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im