روز یادبود تعطیلات منجر مترو Atlantans به سرمایه گذاری

به عنوان آخر هفته روز یادبود کشید روز دوشنبه بعد از ظهر دنی Biebricher گفت: “مشغول” حتی شروع به ضبط آنچه که در سه روز گذشته بوده است مانند در مارینا او موفق در دریاچه Allatoona.

Biebricher گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود بسیاری از خانواده ها سر به دریاچه برای تعطیلات در 16 سال او شده است در کمی رودخانه مارینا یا به عنوان یک مستاجر با یک قایق و یا در حال حاضر به عنوان مدیر. اما او گفت: مقید کردن تقاضا به خارج از منزل در سن coronavirus مشهود بود.

“وجود دارد هیچ سهشنبه ورزشی برای بسیاری از خانواده ها وجود ندارد یکشنبه کلیسا برای بسیاری از خانواده ها است. هیچ Whitewater, بدون شش پرچم وجود دارد گزینه های محدود در ساحل” او گفت:. “بسیاری از این خانواده فقط نیاز به چیزی برای انجام همه آنها از آمدن به قایق خود را.”

در سراسر مترو آتلانتا و میل به ماندن بگیرید امن و گام به گام مشهود بود در تمام انواع تضاد در طول تعطیلات آخر هفته برای اولین بار از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ پناهگاه در محل سفارش به پایان رسید.

اسکله و سواحل بسته بندی شده بودند و بسیاری از پارک های شهر مشغول بودند اما بسیاری از استخر های عمومی بسته شد. مراکز بود که توقیف شد و باز در آنچه که معمولا در یک روز خرید اما برخی از فروشگاه ها هنوز قفل شده است و دیگران اجازه تنها گروه کوچکی از خریداران.

روز یادبود حوادث تجلیل از خدمات اعضای که تا به حال ساخته شده نهایی قربانی نگهداری می شدند کوچک برای ایمن ماندن اما جانبازان و خانواده های از جان گذشته به مناسبت روز ساخته شده راه خود را به گورستان به افتخار مرده در حالی که همچنین اجتماعی فاصله.

جیمز میچام مدیر گرجستان ملی گورستان در کانتون و ماریتا ملی گورستان در کوچک و خصوصی برگزار شد مراسم در هر دو گورستان در صبح روز دوشنبه. او استفاده می شود به داشتن 2000 تا 3000 نفر در یک روز یادبود رویداد با یک گروه کرال موسیقی و یک تریبون برای سخنرانی. به جای یک گروه از چهار نفر مشترک کوتاه نظرات در مورد آنچه روز یادبود است همه چیز در مورد, در حالی که همچنین انجام یک تاج گل ارائه و گوش دادن به شیپور خاموشی. میچام گفت: این یک تجربه قوی.

“قدردانی برای کسانی که زندگی خود را — من می توانم آن را احساس بیشتر در قلب من از من تا به حال در سال های گذشته,” او گفت:. “ما در حال رفتن را از طریق بار دشوار است اما مردمی که ما با افتخار در این روز آنها مردمی که در نوشتن این کتاب در زمان های دشوار است.”

در سراسر آتلانتا شنبه تعطیلات مشخص شده یک گام اول به تنظیمات عمومی برای برخی از.

رابرت Conn سوار به آتلانتا از جنوب گرجستان روز دوشنبه برای بازدید از باغ وحش آتلانتا که در آن کارکنان با پوشیدن ماسک و بازدید کنندگان تا به حال به پیشبرد بلیط برای ورود در زمان مجموعه ای اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله داخل باغ وحش. او گفت که خار از لحظه ای که تصمیم به انجام کاری سرگرم کننده پس از اینکه در مستند.

“این است که ما اولین چیزی که پس از این همه آغاز شده است” گفت: Conn که برنامه ریزی شده به مراقب باشید که دریافت بیش از حد نزدیک به دیگران است.

Flavia پریرا از Alpharetta گفت که او با این نسخهها کار در یک بیمارستان ساخته شده و قصد دارد با یک همکار برای رفتن به باغ وحش آتلانتا به امید لذت بردن از تعطیلات پس از گذراندن هفته تمرکز صرفا بر اینکه بهداشت و درمان کارگران در طول بیماری همه گیر. “ما در حال همکاری است و نه قادر به انجام هر کاری لذت ببرید و ما تصمیم گرفتیم که یک روز در باغ وحش,” او گفت:.

این اولین بار از ماه مارس که او می شده اند قادر به بیرون رفتن و معاشرت. او گفت: آن را حس برای انجام کاری خارج از, که کارشناسان می گویند امن تر است.

خریداران که تا به حال آمار مرکز در هفته بودند اگر چه جمعیت بودند سبک تر از نرمال در هر دو لنکس مربع در آتلانتا و در Tanger Outlet در تجارت است. در هر دو لنکس و Tanger Outlet مشتریان منتظر در خارج از نایک فروشگاه به در از این و دیگر فروشگاه های محدود شد خریداران.

کوهن Kennerly که فقط از دبیرستان فارغ التحصیل شد و با دوستان در لنکس انتظار در خط در خارج از بازار به در فروشگاه نایک. او گفت: آنها سعی کردند به بیرون رفتن برای صبحانه اما تا به حال مشکل پیدا کردن یک رستوران و امیدوار به صرف روز خرید و حلق آویز کردن.

برای بسیاری از Atlantans جشن تعطیلات به معنای پیدا کردن فضاهای سبز. در ظهر روز دوشنبه هر دو ناحیهای در شمال غربی پارک و در گرانت پارک بودند خال خال با خانواده ها و گروه های کوچک از دوستان داشتن پیک نیک. آتلانتا Beltline مشغول بود با مردم پیاده روی و دوچرخه سواری.

خواهر Jodi لوکاس و Kamari مارو در زمان استراحت در طول Beltline روز دوشنبه با سگ خود را پادشاه و Zoey خارج از پنک شهرستان بازار است. آنها گفتند که تا به حال جرأت خیلی از coronavirus مجبور گرجستان به یک مستند. لوکاس گفت: او تا به حال مشغول به کار در خانه و مارو دبیرستان بسته و تبدیل به تحصیل در خانه است.

آنها گفت: خانواده خود را به حال یک روز یادبود cookout در خانه یکشنبه و آنها تصمیم به گرفتن با سگ خود را در روز دوشنبه.

جان Tackett گفت: او سازماندهی یک گروه از حدود دو دوجین از افرادی که بخشی از یک باشگاه به راه رفتن بیش از چهار مایل دور سفر از یک رستوران به ماریتا ملی گورستان. آتلانتا Rucking باشگاه می شود با هم برای پیاده روی حمل وزن کوله پشتی. آنها تا به حال شده است قادر به پاسخگویی به تازگی برای یک رویداد با توجه به شیوع کروناویروس اما Tackett گفت: روز یادبود به نظر می رسید مانند زمان مناسب برای کنار هم قرار گرفتن.

او گفت: کسانی که در این گروه به ارمغان آورد حدود 200 کوچک پرچم آمریکا را به محل بر روی قبرها در گورستان و بهنگام ورود خود را با یک پل هوایی توسط هلیکوپتر نظامی.

“ما تمام شده است cooped برای مدت زمان طولانی” گفت: Tackett اضافه کرد که او می خواست به “به برخی از صورت ظاهر از آنچه ما در زندگی عادی استفاده می شود.”

به علاوه او گفت: به مناسبت روز یادبود مهم است. “من می خواستم به بازگشت به کسانی که جان خود را برای آزادی های ما.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im