مردان با پوشیدن ماسک های جراحی نگه دارید تا رزول قطعات خودرو, فروشگاه هفت تیر-شلاق کارمند

پلیس در جستجوی دو مرد پس از تصاحب سبک سرقت در رزول فروشگاه قطعات خودرو شنبه شب.

متهمان که به تن فولاد ماسک وارد AutoZone در Holcomb Bridge Road حدود 6 بعد از ظهر در مدت کوتاهی قبل از این که فروشگاه راه اندازی شد ،

مسلح با اسلحه, مردان دستور داده فروشگاه به مشتریان و کارکنان بر روی زمین قبل خواستار پول نقد از ثبات و امن رزول سخنگوی پلیس افسر شان تامپسون گفت: پنج شنبه.

کارکنان پیروی و تحویل نقدی از فروشگاه ثبت نام پلیس گفت: اما یکی از دزدان عصبانی شدم به عنوان یک انسان سعی در باز کردن زمان تاخیر امن است.

“او بی تاب زده و کارمند چندین بار با تپانچه باعث blunt-نیروی ضربه به چشم راست,” تامپسون گفت.

متهمان موفق به دریافت $640 نقدی قبل از در حال اجرا از این فروشگاه, پلیس گفت:. محققان بر این باورند که آنها سوار میشه ولی هیچ وسیله نقلیه توضیحات منتشر شده است.

“کارآگاهان در حال تلاش برای به دست آوردن یونان از منطقه و گرفتن یک عکس از این بچه ها” تامپسون گفت:, و اضافه کرد که محققان نیز کار با اطراف حوزه های قضایی برای تعیین اگر مردان درگیر شده اند در دیگر فروشگاه قطعات خودرو سرقت.

مرتبط با: بازنشسته Gwinnett کلانتر معاون ID می خواهم به عنوان قربانی در کشنده فروشگاه قطعات خودرو تیراندازی

هر کسی با اطلاعات در مورد نگه داشتن یا مظنون’ محل خواسته است برای تماس با محققان در 404-673-6025.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>