چرخه قاعدگی و ورزشکاران

چندین بالا مشخصات تیم های ورزشی (USWNT, AFLW, Chelsea FC) نشان داد آنها با استفاده از اطلاعات در مورد ورزشکاران چرخه قاعدگی به خیاط برنامه های آموزشی به منظور افزایش عملکرد و تلاش برای جلوگیری از آسیب. در اینجا برخی از توصیه های برای چگونه قاعدگی مردم می تواند آموزش های خود را به چرخه خود را.

ورزشی “یک صنعت که در آن زنان همواره تحت درمان مانند مردان کوچک. استفاده از هر چیزی از ناتوانی به قدرت و وضعیت تاکتیکی همه می آیند از اساس آنچه مردان می گوید:” اما هیز مدیر در Chelsea FC.

“ناتوانی و مطبوع در زنان, ورزش شده است و بر اساس آموخته های از مردان است. یک تجزیه و تحلیل از سال 2014 نشان داد که از تمام عملکرد ورزشی مطالعات انجام شده بین سالهای 2011 و 2013, تنها 3 درصد مربوط به زنان است. این است که به سختی تعجب آور است. عدم حضور زنان در کارآزمایی های بالینی و با این فرض که آنچه با این نسخهها کار برای مردان کار را برای زنان به مدت طولانی ادامه داشت و به ضرر زنان است.”

ارسال شده توسط mosessis (1 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

به عنوان یک نتیجه شما ممکن است دریابید که شما لازم نیست که به همان اندازه استقامت در طول فاز لوتئال. (…) کاهش عملکرد کاملا عادی تجربه در فاز لوتئال چرخه خود را.

من برای پیدا کردن آن جالب است که چگونه اغلب تفاوت بین چرخه مراحل فرموله شده است در شرایط کمبود. چرا نمی گویند قدرت و استقامت افزایش یافته است در بخش اول از چرخه خود را?

نه یک ورزشکار اما من متوجه نوسانات بزرگ در انگیزه و خلاقیت و سطح انرژی در طول چرخه و فریم این تنوع در یک راه مثبت بود آگاهانه سوئیچ برای من که واقعا تفاوت ساخته شده است.
ارسال شده توسط وزغ در 9:20 PM در فوریه 24 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>