آن را به لذت بردن از یک مترو آتلانتا Chick-fil-A, کارکنان برای اطمینان از یک نابجا پاکت پر شده با 900 دلار پول نقد ساخته شده آن را به صاحب حق است.

تعقیب جدوگاه ارشد در اتحادیه گرو دبیرستان در دانا بود و هزینه های خود را روز ولنتاین تمیز کردن اتاق ناهار خوری از دریاچه داو Chick-fil-A, محل سکونت: Ga. 81 زمانی که او در بر داشت پاکت. او بلافاصله آن را تبدیل به مدیر خود و آنها را به کار پیدا کردن صاحب کسب و کار گفت: در Facebook.

آنها دریافتند زن Chick-fil-A دریافت در داخل پاکت و کشف او با استفاده از خود نرم افزار رستوران برای خرید وعده های غذایی خود را. که اجازه مدیریت به بازیابی او اطلاعات تماس و هشدار او را به بدبختی.

“مهمان بود واقعا ممنون برای تعقیب و صداقت خود” کسب و کار گفت: در پست. “با تشکر از شما تعقیب برای اینکه یک مثال نخست از فروشگاه ما ماموریت, ‘مراقبت, مردم, مراقبت از مردم است.’ ما مفتخریم شما بخشی از تیم ما در Chick-fil-A دریاچه داو.”

جدوگاه نیز به رسمیت شناخته شده توسط اتحادیه گرو دبیرستان on Facebook, اعتقاد او به عنوان مثال از “انواع پستانداران گوشتخوار دله راه است.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de