متس’ Syndergaard در طرح دعوی در دادگاه: ‘دیدن شما در دادگاه’

متس right-hander نوح Syndergaard گفت او آماده است به صورت خاموش در دادگاه با نیویورک صاحبخانه است که تحت پیگرد او را بیش از عدم پرداخت اجاره.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش روز شنبه که Syndergaard شده بود شکایت در دادگاه فدرال با صاحبخانه گفت پارچ است موفق به پرداخت هشت ماه اجاره نامه او را امضا کرد به اجاره $27,000 در هر ماه پنت هاوس در پایین منهتن. صاحبخانه است که به دنبال حداقل 250.000 دلار در پرداخت اجاره.

Syndergaard تا به حال تامی جان عمل جراحی در ماه مارس را از دست ندهید این فصل هر زمان که آن را شروع می شود به عنوان MLB همچنان در انتظار به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس. و در شب شنبه او را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن سمت خود را از داستان.

“بنابراین اجازه دهید من این راست” Syndergaard در توییتر نوشت. “من منصفانه و با حسن نیت ارائه به پرداخت 2 ماه اجاره (بیش از 50K) به مالک به جای من هرگز به قدم پا در با توجه به همه گیر جهانی است که در زمان شدید تلفات بر ساکنان نیویورک به اطلاع به موقع به تلاش برای سعی کنید و دوباره اجاره در حالی که گرفتن (تامی جان عمل جراحی) و در حال حاضر زندگی در فلوریدا برای نوتوانی و صاحبخانه تلاش می کند برای گرفتن من برای 250K در حالی که نشت این داستان به رسانه ها و من مرد بد ؟

“Yeah, ok. ببینید شما در دادگاه رفیق.”

27-year-old right-hander شد 10-8 با یک حرفه ای-بدترین 4.28 عصر در 32 شروع فصل گذشته. او تن به تن یک حرفه ای-بالا 197 2/3 نوبت و زده از 202.

تگزاس بومی امضا یک سال $9.7 میلیون قرارداد با متس در ژانویه برای جلوگیری از داوری.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de