رئیس جمهور مکزیک برای عکس های خود را متوقف می کند با خواننده نارکو بالاد در Sinaloa

محتواي مقاله

MONTERREY – رئیس جمهور مکزیک آندره مانوئل لوپز اوبرادور توقف عکس گرفتن با خواننده ای که به خاطر جشن “نارکوکوریدوس” خود را در طول سفر رئیس جمهور به Sinaloa در روز چهارشنبه شناخته شده است.

آلفردو ریوس که بیشتر با نام “ال کوماندر” شناخته می شود، در دو طرف مرز ایالات متحده و مکزیک به خاطر توپهای محبوبی که جنگ های وحشیانه مواد مخدر مکزیک را بازگو می کند، مشهور است که اغلب به عنوان تبرک خشونت و اعضای کارتل ها دیده می شود.

Rios در Culiacan، پایتخت ایالت Sinaloa، که یک دژ از کارتل Sinaloa زندگی می کند، و آهنگ هایی در مورد گروه و رهبر سابق آن، جواکین نامدار مواد مخدر “ال چاپو” گوزمان، آهنگ ساخته است.

عکس لوپز اوبرادور با خواننده و خانواده اش پس از آن می آید که رئیس جمهور در دیدار قبلی از شهر ساینالوا با انتقاد به خاطر تکان دادن دست با مادر گوزمان مواجه شد.

دولت او همچنین پس از دستور آزادی اوویدیو گوزمان، یکی از پسران ال چاپو، پس از بازداشت کوتاه مدت او در طی یک عملیات نظامی که منجر به تفنگچی انبه شدت مسلح کارتل به طور موثر کنترل Culiacan را برای ساعت ها به دست گرفت، رنج سیاسی دید. (گزارش گری لورا گتسیداینر در تدوین مونتری توسط استفانی اشنباخر و متیو لوئیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im